Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász fülével kapcsolato...

Németjuhász fülével kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

7,5 hónapos németjuhimnak állnak a fülei szépen, de még elég laskák. Szóval ha fut, akkor lobognak össze-vissza, látszik, hogy nagyon puha a porc.

Szerintetek van értelme zöld kagyló kivonatos akármit adni neki, vagy már lekéstem erről? Egyébként Brit nevű kutyatápot kap.


2011. febr. 27. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a zöldkagyló adagolást, vagy adj neki porcerősítőt. A mi németjuhászunknak egyáltalán nem áll a füle, ezért mi felkötöttük neki. (Persze lógó füllel is imádnánk, de ne nézzék már szegényt korcsnak.)
2011. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvost?
2011. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A zöldkagyló a porcerősítő :))

Nem késétél le semmiről. Adjad neki.

2011. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok (vagyis első, ha közbeírnának). Szerintem 7.5 hónaposan még nem vagy elkésve. Ő nagy kuty lesz, 1-1év 2hónapig növésben van. Mellesleg nagyon hideg volt az idei tél, a szervezete másképp használta a tápanyagokat. (Túlélésre hajtott, nem porcerősítésre)
2011. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy porcerősítő. Gyógyszert akartam mögé írni, csak valahogy kimaradt. Hiába, lefárasztottak az ezo topicban rendesen. :)
2011. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:D :))
2011. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Látjátok erre nem is gondoltam, hogy a hideg miatt is elhasználhatta a szervezete másra a dolgokat... :)

Kölyök korában kapott zöld kagyló kivonatos vackot, mert nagyon lekajlult a füle, akkor két hét után szépen visszaállt.. akkor asszem újra ráállunk.. :)


Ahogy első is mondta, ne nézzék korcsnak, meg egy németjuhász álló füllel a legszebb! :)

2011. febr. 27. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a zöldkagylós "vacak" igen jó találmány a nagytestű kutyáknak manapság. A tenyésztés eljutott odáig, hogy felér egy ötös lottó találattal, ha eltalálja az ember a megfelelő etetést ahhoz, hogy gond nélkül elérje a kutya növésben a felnőtt méretet.Mert, ami jó az egyiknek, nem biztos, hogy bejön a másiknak. A kagylós készítmények legalább a sok gondot okozó ízületek

fejlődésében adnak egy kis segítséget.

Úgy.hogy ne csak a füle miatt add neki, hanem amíg növésben van, érdemes folyamatosan adni.Elő röntgenre pedig már elviheted.

2011. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!