Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor mi van a csokival...

Most akkor mi van a csokival kapcsolatban? Mindenhol a theobrominról írnak, erre itt ez a cikk?

Figyelt kérdés

[link]


Nem mintha csokival akarnám tömni a kutyáimat, sosem kapnak csokit, de azok a gazdik, akik adnak nekik, ezek után nyugodt szívvel csinálják majd? Mert ha egy 2 kg-os yorkival a cikk miatt megetetnek egy tábla csokit, akkor semmi baja nem lesz, hiszen azt írták itt, hogy nyugodtan ehet??? Ti értitek ezt?


2011. febr. 28. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy a keverék kutyám kb. hetente kapott egy kis sport szeletet és szép kort ért meg egészségesen.
2011. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezért gyűlölöm az újságírókat, olyan ostobák néha, hogy az már fáj. Látszik, hogy a doki eredrtileg a fogápolás fontosságára próbálja felhívni a figyelmet, amit ez a barom cikkíró úgy állít be, mintha a csoki jó volna erre. Holott még embernél se merülne fel bárkiben, hogy az édesség használ a fogaknak...
2011. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ninna ♥ ***** válasza:
Én sokáig naivan nem hittem benne, ameddig az unokahúgomat nem vittem el Visegrádra bobozni, és ott találkoztam egy nénivel, és a kiskutyájával. A barátom csúszott le a Kittivel, és addig én a büfébe vettem kaját, és elkezdtem beszélgetni a nénivel. A néni mondta, hogy annyi baja van most a kutyájával, mert pár hónapja megevett egy szelet csokitortát az unokájáéknál valami szülinapi bulin, és azóta nagyon beteg a kutya. Állítása szerint majdnem belehalt, állatorvostól infúziót, és mindenféle mérgezés elleni injekciókat kapott, hetente hordták infúzióra, hogy megmaradjon. És 2 hónapja gyógytápot kell ennie, mert annyi méreganyag volt a szervezetében a kutyusnak. A kutyus Beagle-Foxi keverék volt, szóval nem valami nagyon nagy kutya, de középméretű volt. Azóta hiszek benne..
2011. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!