Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja az embereknek a...

Mi a baja az embereknek a pitbullokkal? Nekem is az van és előítéletekben nincs hiány.

Figyelt kérdés
Szóval mért van az hogy hiába kölyök a kutyusom már most mikor sétáltatom elkerülnek azok akiknek gyerekük van és átmennek az út másik oldalára. A kutyások a kis pincsiket meg felveszik ha meglátják pedig Ő maximum játszani akar és mindenkivel barátságos van mellette 1 kistermetű kutyám is. A kis tacsimhoz meg szeretik kérdés nélkül odaengedni a gyerekeket csakhogy a tacsi utálja a gyerekeket és nem szereti ha cseszegetik és hamarabb megharapná őket mint a pitem. Csütörtökön lesznek mindketten ivartalanítva. Szóval mért baj ha pitem van?
2011. febr. 28. 14:45
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkinek a rossz jut eszebe a pitbullrol.
2011. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
70%
Mert egy izomtégla harci-kutya, ami ha egyszer ráharap egy végtagodra, el se engedi jó ideig önszántából se.
2011. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
61%

szerintem egy németjuhász, husky, kaukázusi, nem beszélve a kuvaszról is tud legalább olyan veszélyes lenni. a pitnél ugye az van, hogy szájzár. de nem hiszem, hogy kevésbé kezelhető lenne, bármely más kutyafajtánál. a nevelésen múlnak főleg a dolgok. én jártam kutyasuliba, azt kell mondanom, szinte a harci kutyák voltak a leginkább jólneveltek. én nem félek a pitektől.


26/L

2011. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
75%
Elmondom őszintén, én is tartok egy kicsit tőlük...Nekem spánielem van, szóval kicsi. Nekem is azonnal eszembe jutnak a pitbullos sztorik, hogy gyerekeket támadtak stb. A te pited lehet a legjámborabb kutya a Földön, akkor is pitbull és az embereknek megvan a véleményük a pitbullokról. Sajnos :/
2011. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
54%

Mi bajuk az embereknek a cigányokkal? Mi bajuk az embereknek a szőke nőkkel? Mi bajuk az embereknek az arabokkal?


Ugyanaz a két dolog. Nyilván számítottál rá, mikor Pit Bullt választottál, hogy ez lesz.

2011. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos, ha ilyen kutyád van, akkor ezzel együtt kell élni. A sok hülye csak annak hisz, amit hall a TV-ből, rádióból, interneten amiket lát, hogy a harci kutyák így meg úgy tépnek szét embert meg kutyát meg gyereket.

De azért vannak normális emberek is, akik ismerik a fajtát, ők majd úgyis mindig odamennek, megcsodálják a kutyád, megsimogatják, ha engeded. A többi hülyével meg ne törődj :)

Egy staffi gazdi :)

2011. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim válasza:
75%
Nekem az a véleményem,hogy egy jól nevelt kutyus fajtától függetlenül sem támad ok nélkül senkire,egy elrontott nevelésű pedig (szintén fajtától függetlenül) támadhat. Szóval szerintem ez nevelés,és nem fajta kérdése.
2011. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
82%
A pittel akkor van baj ha nem hozzáértő gazdánál van,mert azért valljuk be nem mindenki tud kezesbárányt nevelni belőle. nekem is volt soha nem volt vele baj, de láttam én már kezelhetetlent is akinek a gazdája csak azért vette hogy felvágjon vele. meg is lett az eredménye. egy újabb "kezelhetetlen vérszomjas fenevad", sajnos ezek miatt van rossz híre a pitteknek pedig youtube-on rengeteg videot találni szájkosár és póráz nélkül dolgozó kutyákat és nincs harc. hogy ne is említsem Caesar Milan Debby-jét:-)
2011. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
83%

Az előzővel azért nem értek egyet. Az túlzás, hogy mindenki, aki nem megy oda és csodálja meg a pitbullját, az hülye. Ezzel inkább magadat minősíted..


Egy harci-kutyához ugyanúgy szívesen odamegyek, megsimogatom, de azért hozzájuk óvatosabban közelítek. A Pitbull-nak már a neve is mutatja, hogy mire lett kitenyésztve. De való igaz, simán van köztük is sok gyerekbarát, szelíd jószág.

2011. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Számítottam rá hogy nem fogják kedvelni de akkor sem értem hogy pl. ránk anno egy német juhász támadott, akkor még csak a tacsim volt meg. Van a lakótelepen egy staffi de a gazdája elengedve sétáltathatja mert elég 1x rászólnia hogy nem és a kutya odamegy hozzá. Gyerekeket is imádja. Az én kutyusom menhelyi pit volt és néha még ígyis fél de nagyon embercentrikus sőt imádja a kutyákat és nem is játszik durván:)
2011. febr. 28. 15:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!