Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ruhában kell lenni a...

Milyen ruhában kell lenni a kutyakiállításokon?

Figyelt kérdés
Hobbikategóriába neveztünk. Mit vegyek fel? Ez az első kiállításom :)
2011. febr. 28. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Normális, csinos utcai ruhát! Csak a "fiatal felvezetők" szoktak kiöltözni, mert ott magát a felvezetést minősítik. Amúgy meg a kutyát értékeli a bíró, és a kutya minősítését nem befolyásolhatja a felvezető öltözéke. Azért a kellő tiszteletet illik megadni normális öltözékkel, de én is csak olyan ruhát szoktam felvenni, ami utána mehet a mosógépbe, nem veszek emiatt öltönyt.
2011. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár valóban a kutyát minősíti a bíró, de ahogy színházba sem illik farmerben menni, mert megtiszteled azzal a színészeket, hogy kiöltözöl, úgy a bírót is meg kell tisztelni azzal, hogy nem hétköznapi ruhát veszel fel, hanem egy kicsit ünnepibbet. Nem kisestélyit, vagy szmokingot ugyan, de azért legyen egy kicsit ünnepi.
2011. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
Úgy igaz ahogy az utolsó írta.
2011. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ninna ♥ ***** válasza:
Szerintem sem kell nagyon kiöltözni, de azért ne utcai ruhában menj, hanem egy kicsit ünnepélyesebbe, tiszteld meg vele a bírót.
2011. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se utcai ruhába menj, hanem elegánsabban, kosztümben vagy öltönyben. Bár ez elvileg nem befolyásolja a kutya eredményét, de a gyakorlatban van hogy mégis. Ezen ne múljon. A bírók számára komolyabb kiállítónak tűnnek az elegánsabban öltözöttek és a BIS-ben is magadra vonzod a bíró tekintetét az elegáns ruhával.
2011. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!