Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisilt be újra?

Miért pisilt be újra?

Figyelt kérdés
8 hónapos keverék lány kutyusom tegnap meg ma este is bepisilt a lakásba! Pedig máskor simán kibír 5 órát bent, délelőtt többet is volt bent, és kibírta. meg máskor is, cska tegnap kezdte el! miért csinálja?
2011. febr. 28. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet felfázott...
2011. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahha, én is erre gondoltam...
2011. febr. 28. 20:06
 3/6 Ninna ♥ ***** válasza:
72%
Valószínűleg vagy felfázott, vagy valamilyen húgyúti fertőzése van, mindenképpen állatorvoshoz kéne vinni. Kéne csinálni egy alapos vizsgálatot, és egy teljes vérkép is elkélne. Semmi komoly, nem nagy dolog, pár injekció és pár napos gyógyszeres kezelés után teljesen jól rendbe jön a kutyus. Most gyakrabban vidd ki őt üríteni, hogy elvégezze a dolgát, és figyelj arra, hogy meg legyen a megfelelő folyadékbevitele, mert az nagyon fontos ilyen jellegű megbetegedések esetén is.
2011. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, elviszem dokihoz :)
2011. febr. 28. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

A miénk már 1 éves szuka, de most, hogy hó van/volt sokat hógolyóztunk és rengeteget befalt belőle.

Ilyenkor többször előfordult, hogy már séta után 1-2 órával hatalmas tócsa fogadott a konyhában.

Ha nem hógolyóztunk, sosem volt ilyen, úgyhogy nálunk biztos a sok folyadéktól volt.


Lehet, hogy a tiéd is evett?

2011. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet ivarérett már(esetleg most fog tüzelni először, vagy már el is kezdődött a tüzelés)) és így jelzi felétek, hogy ő kényszerült a vezetői szerepbe, az ő vállát nyomja a felelősség ... területet jelöl szerintem, értesíti az érdeklődőket, hogy nagylány már:)))
2011. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!