Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? SEGÍTSÉG!

Mit csináljak? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Én próbálom alkalmazni Fennel módszer meg amit olvastam a cerberosról de anyu hát ő ki van akadva h ezeket be kell tartania azt mondja h a kutyámat ne kínozzam meg nem akarja betartani hiába próbálkoztam érvekkel ellenérvekkel semmi :O mit csináljak? persze amikor baj van a kutyával akkor sikíltozik h csinálj már vele vmit "-.-

én megvenelném (nem verném semmi ilyesmi) hanem ezekkel a finom módszerekkel mit csináljak??


2011. febr. 28. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Na jó de mi a probléma konkrétan?
2011. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xnorkax ***** válasza:
100%

Szerintem te tartsd be azokat a szabályokat, anyukád meg majd észreveszi, hogy veled szemben engedelmes a kutya, vele szemben meg nem. Egyébként milyen gondok vannak a kutyával? Milyen fajta? Mennyi idős?

Keményebb módszereket inkább szakértő alkalmazzon kutyaiskolában. Nem ártana elvinni. :)

2011. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ninna ♥ ***** válasza:
71%
Szerintem mindenképpen neveld te csak a kutyusodat rendesen a Fennel módszerek alapján, édesanyáddal meg ne törődj. Ne legyél szemtelen, de állj ki az igazadért, mondd el neki, hogy adjon neked egy pár hónapot, bebizonyítod, mennyire hasznos ez a módszer, és nálatok is működni fog. Egy szülőnek a gyermekét mindenben támogatnia kéne, főleg egy ilyen célú dolgot, mert ebből a későbbi életedben is nagyon nagy hasznát veheted mind a kutyák terén, mind az életben, ha pl. egy kutya rád támad, tudni fogod megfelelő határozottsággal kezelni azt. Muszáj megbeszélned ezt anyukáddal, mondd meg neki, hogy kutyaiskolába is nagyon szívesen elmennél, mert ott is tudnál sok mindent tanulni.. ha egy kicsit észreveszi, hogy legalább jó célt szolgálna a dolog, és nem a gép előtt ülnél egész nap, akkor bele fog menni. Én legalábbis tutira belemennék egy ilyenbe a gyerekemmel, még ha nem is lennék ilyen nagy kutyás :) Előbb-utóbb rájön anyud, hogy veled szemben engedelmes a kutya, rá meg szarik.
2011. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Nálunk is ez volt, csak a párom nem tartotta be, aztán rádöbbent, hogy, ha én mondok vmit a kutyának megcsinálja, ha ő, akkor nem, aztán ő is betartogatta már.
2011. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye szülő, aki még a saját gyerekét sem veszi komolyan, már bocs...
2011. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!