Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyem meg ezt a kutyát? Lent...

Vegyem meg ezt a kutyát? Lent link

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 1. 06:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
9%
Igen!
2011. márc. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ilyen helyről soha nem vegyél kutyát.
2011. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sietek, de azért még válaszolok.

Már az első mondatban elbukott a "kedves" eladó. Extra mini yorki kölykök? Mondd kérdező utána olvastál Te a fajtának? Ha már ilyen kutyát szeretnél? Biztosan igen és akkor tudod, hogy extra mini yorki nincs. Egy féle yorki van ami standard szerint 2,5kiló MINIMUM.

2011. márc. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tyler913 ***** válasza:

Hát...

1.Extra mini yorki nincs,ezt már sokszor elmondták.

2.Az még hagyján,hogy törzskönyv nincs,bár az is alapdolog,de a hirdetésben oltásokról se nagyon esik szó.

3.40 ezer Ft az gyanúsan olcsó.Ennyiért ne várj magas minőségű kutyát.

4.Ha januáriak, akkor még nem nagyon lehetne őket eladni,legalább a 8 hetet várd meg.


Amúgy én nem akarlak lebeszélni.Mondhatnám,hogy menhelyről hozz kutyát,és ne támogasd a szaporítást,de mivel ezek a kutyusok már megszülettek,és ők tehetnek a legkevésbé róla,így tehetsz egy próbát,már ha nem akarsz garantáltan jó minőségű,tenyésztőtől származó kutyára költeni.Így azért rizikót vállalsz be,ezt tudnod kell.

Ha felhívod őket,az oltásokra ill. a szülők származására mindenképpen kérdezz rá.

2011. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
DE VAN EXTRA MINI YORKI.éS SZERINTEM VIGYÉL EL EGY ÁLLATORVOST NÉZESD MEG.DE UGYE TISZTÁBA VAGY VELE H EZ EGY YORKI SZÓVAL NEM KEZDŐ GAZDINAK VALÓ.ÉS SOK TÖRŐDÉST IGÉNYEL NEKEM IS YORKIM VAN
2011. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Extra mini yorki xD Már itt abbahagytam az olvasást....
2011. márc. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Némely országokban 2.5 kg alatt nem engedélyezett a fajta tenyésztése."


Csak h egy reprezentatív példát mutassak - tavalyi Cruft's győztes....láthatóan nem "extra mini"

[link]

[link]

2011. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a szerencsére van bízva, hogy milyen kutyust sikerül megvenned...
2011. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meg sem néztem a hirdetést,elég volt annyit látnom,hogy EXPRESSZ.HU. Itt csak szaporítók árulnak kiskutyákat.Tőlük ne vegyél,mert sokszor beteg kiskutyák születnek,és ráadásul a szülőkről sem tudsz semmit.Hívd fel őket,és kérdezd meg,hogy a szülőket elvitte e egészségügyi szűrésekre ? Ha aztmondja igen,akkor kérd,hogy mutassa meg a papírokat.Bár én törzskönyv nélkül nem vennék kutyát.Inkább nézz körül menhelyeken,sokszor kerülnek be yorkshire terrierek,vagy annak keveréke,és írtó cukik.Menhelyen dolgozom,és a múlt hónapban pont volt bent nálunk egy yorki fiúcska,és egy yorki-bolognese keverék leányzó..:)a keverék még édesebb volt mint a fajtatiszta yorki.Szaporítókat ne támogass a pénzeddel!
2011. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
aki szerint létezik extramini yorki az kérem szépen mutasson valami hivatalos szöveget amiben ilyen szerepel!
2011. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!