Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westi, yorki vagy milyen a...

Westi, yorki vagy milyen a Yorki melle?

Figyelt kérdés
Van egy fiu yorkim es a parommal ugy dontottunk hogy tarsat keresunk neki. Kerdesem hogy szerintetek kislany yorkit vagy kislany westit vagy valami mast vegyunk melle.
2011. márc. 1. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a kan yorki mellé szuka kutyát vesztek számítani kell a nem kívánt alomra. Persze megelőzhető (ivartalanítás vagy addig külön zárjátok, de fokozott oda figyelést igényel).


Másrészt tök mindegy milyen kutyát vesztek mellé. Akár Bernáthegyit is vehettek. Ha jól van szocializálva a már meglévő yorkitok. Persze ha nektek a Yorki és a Westi tetszik akkor a közül válasszatok. De ezt mért mi döntsük el? Csak Ti tudjátok melyik tetszik jobban. Melyik illik jobban hozzátok.

2011. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi boston terriert veszünk mellé, de ha yorkit akartok csak azért még sem akartok ugyanolyat, akkor. pl. golddust yorki, biewer yorki....westik általában sok minden érzékenyek, ugyh csak jó helyről!!!
2011. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsonek....nyilvan valamelyik ki lenne ivartalanitva.. Na most en ugy gondolom hogy ez az oldal azert van hogy velemenyt kerhessek. Nem az mondtam hogy te dontsd el basszus, csupan arra gondoltam hatha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban es meg tudna velem osztani. Irorszagban elunk amugy es mielott belekezdenetek probalta menhelyrol kimenekiteni. 3szor csesztek at pedig atmentunk az ellenorzo listan, megse adtak nekunk es meg csak nem is szoltak mi meg varhattunk volna orokre...ugyhogy ugy vagyok vele ha veszek egy kutyat akkor senki nem magyaraz bele...


Arrol mar en is hallottam hogy a westikkel vannak gondok viszont nem voltam biztos. Arrol hogy yorkit vegyunk meg talan tartottam tole hogy a ket hasonlo temperamentumu allat nehezen fer majd meg egyutt..

2011. márc. 1. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, csivava :D bnőméknek yorki csivi páros van, jól kijönnek egymással és a csivi nagyon ragaszkodik a yorkihoz...

de mondok még fajtákat, nézz utánuk neten:

beagle, bolognese, bichon frise, Coton de Tuléar, cseh terrier, Dandie Dinmont terrier, Jack Russel terrier, Japán csin, Máltai selyemkutya, Mopsz, Papillon, Parson Jack Russell Terrier, Pekingi Palotakutya, Pomerániai törpespitz, Shih Tzu, Skót terrier,

És Boston Terrier persze :P

2011. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolso. Koszike sokat segitettel. Az elso hozzaszolasodhoz annyit hogy a az a ket fajta yorkshire terrier (amugy tunderi imadnivaloak) sajnos nincsenek tenyesztve itt nalunk Irorszagban. Mar mindent korbejartam utanuk:(

A listaert is koszi:) Anyumnak egy bichon bolognese es egy havanese van igy ismerem azokat is. Maltain gondolkodtunk sokat de itt nalunk olyan sokat esik az eso es a fold majdnem mindig nedves hogy egy feher kutya nem igazan megoldas. Nincs is nagyon elterjedve emiatt:( Mindenkepp terriert szeretnenk mivel nagyon meg vagyok elegedve a yorki termeszetevel. Altalaban utazos, nagysetazos, hetvegeket farmon toltos csalad vagyunk es ugy latom a terrierek birjak ezt es imadjak. Anyum bichonjai inkabb alszanak a kandallo mellett egesz nap....

Tegnap talaltam egy 4 honapos yorki kislanyt a menhelyen. Jelentkeztem ertem, hetfon derul ki hogy megkapjuk-e...Jo lenne ha igen mert szeretnenk segiteni legalabb egyen azok kozul az arvak kozul. Majd irok hogy megvan e vagy sem...Addig is ha valakinek valami jo nev eszebe jut jo lenne. A mostani neve Mini de nagyon utalom. Allandoan Minni eger jut eszembe. Mivel csak par hete hasznalja most meg lehet cserelni. Olyan kell amit az Ir parom is hasznalni tud..Koszi:)

2011. márc. 2. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!