Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az állat kínzás...

Szerintetek az állat kínzás ha valaki a kutyát a panelba tartja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Nagytermetű kutya esetében biztosan...
2011. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha eleget sétáltatja, és a kutyus rendszeresen találkozik más kutyusokkal. Ja és póráz nélküli futás is szükséges. :D
2011. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 xnorkax ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, de hangsúlyt kell fektetni a sok sétára és nem csak az egészségügyiekre, valamint a foglalkozásokra. Ha olyan a testalkata a kutyának (pl. mint egy tacskónak) akkor a lépcsőzéssel vigyázni kell. De kb. ennyi. :)
2011. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű. Ha a kutyádnak megadod a törődést, a sétát, a szaladgálás, a játék lehetőségét, remekül ellehet a panelban is.
2011. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ez attól is függ, hogy milyen kutya, mik az igényei és hogy biztosítod-e a számára az elegendő mozgást, sétát.
2011. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább fajtától függ, nem testmérettől. Nagy mozgásigényű kutyát (pl juhászkutyákat) nagyon nem jó ötlet panelban tartani, annál már egy dándog is ezerszer jobb... Sajnos tudom, egyik ismerősömnek border collieja van, és az egész lakást szétkapta unalmában, pedig napi 3 óráta van sétáltatva, futtatva, más kutyákkal együtt.
2011. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja biztosítani a kutya igényeit, akkor nem. De miért lenne jobb, ha egy kis udvaron lenne, és nem foglalkoznának vele? Ott sem tudna többet mozogni!
2011. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy egy kutya jól érzi magát a panelban ha eleget van sétáltatva, szerintem csak a panelban lakók találták ki a saját lelkük megnyugtatása miatt. Igenis, állat kínzás bizonyos kutyákat panelban tartani! Itt valaki írta a border collie esetét, s ez választ ad a kérdésre. A collie genetikailag a birka terelésre van "programozva", arra,hogy egész nap rohangál a vége láthatatlan pusztákon. Ne csodálkozzunk,ha rumlizik a lakásban...

A kistestű kutyákon kívül,- akiket azért tenyészettek ki,hogy a miss picsäk a táskájukban hordozhassák-,más kutya nem igen érzi jól magát a négy fal közé korlátozva...

2011. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ:

1.Mekkora a kutya?

2.Eleget sétáltatja e a gazdája?Vagy eleget foglalkozik e vele?

3.Hány kutya van tartva a házba?

2011. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem állatkínzás.Nekem egy nj-m van lakásban tartom és mindennap sokszor van sétáltatva.
2011. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!