Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyust találtunk...

Milyen fajta kutyust találtunk? :O

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a képen látható kutyus a napokban tévedt be hozzánk, kérlek írjátok le a nevét, hogy tudjam milyen természetet várhatok tőle. Előre is köszönöm!


2011. márc. 1. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem spicc vagy csivi lehet benne :)
2011. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ninna ♥ ***** válasza:
72%

Jaj de aranyos :) Nagyon tetszik!

Szerintem pekingi palotakutya, és jack russel terrier keverék lehet, a színe miatt gondolom a csíkjait a jack russelnek, de elsőre ahogy ránéztem, a pincsi ugrott be:)

2011. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy milyen fajta lehet. Tündéri édes kiskutya. Szeressétek őt!!!
2011. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Kölyök kutya??
2011. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benne spicc és pincsi is.

Viszont nem a fajta fogja meghatározni a viselkedését, hanem a nevelés.:) Sok örömöt hozzá, tündéri jószág^^

2011. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet benne Cavalier king Charles Spániel vagy Tibeti Spániel, valamilyen Spicc, talán Border collie.
2011. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát keverék lehet de nem nagyon. Hát ilyen kis szoba kutyák keveréke lehet semmi baj nem lesz belőle az hogy milyen lesz az a neveléstől függ de tényleg tündéri ki állat
2011. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát látszik rajta, hogy kölyök, és egy picit nagynak tartom a kis "padlócirkáló"-khoz képest. Én colliera vagy sheltire gondoltam mikor legelőször megláttam. De nem biztos, nem vagyok valami nagy szakértő, úgyhogy könyi ne szóljatok érte le. (volt már rá példa)
2011. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van gazdija aki keresi? Ha nem akkor biztos jó helye lesz nálatok is.
2011. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is sheltie, vagy papillon de ez eleg ritka fajta ugyhogy inkabb sheltie keverek
2011. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!