Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy van ez? Kb mennyibe kerülne?

Hogy van ez? Kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Kinéztem Németországban egy kennelt, nagyon szépek a kutyái, és onnan szeretnék egy kutyust (van már egy kutyusom)

de ez hogy működik?Nekem kell kimenni érte vagy mi? Vagy "elküldik" a kiskutyát? És ez nem viseli meg a kölyök kutyust az utazás? (ha igen akkor inkább hagynám mert nekem fontosabb a kölyök/ kutya jó léte mintsem a saját önzőségem :))

Ez kb mennyibe kerülne? Nem lenne a kölyöknek furi hogy ott németül itt meg magyarul beszélnek hozzá (tudom nem értik a nyelvet de azért mégis :))

köszönöm előre is :D


2011. márc. 1. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb volna felvenni a kapcsolatot azzal a tenyésztővel.

A nyelvi akadályok egy kölyöknél gyorsan elhárulnak.

2011. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Neked kell kimenni,normális tenyésztő nem ad oda látatlanban kutyát senkinek,főleg nem küldi el.
2011. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igazatok van :(

erre nem is gondoltam

köszi szépen

2011. márc. 1. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Kimész ismerkedő látogatásra,és utána lehet,hogy elküldi a kutyát a tenyésztő.

Az a baj,hogy külföldön a magyarországi kutyás "kultúrának"nagyon rossz híre van,csak személyes szimpátia alapján adnak el ide kutyát.

Melyik kennel egyébként?belinkelnéd az oldalukat?

2011. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link] ez lenne az de messze van :( pedig olyan gyönyörűek *.*

Blue-merle színűt szerettem volna itt M.o.-n pedig nincs csak red-merle :(

2011. márc. 1. 20:52
 6/12 HarryPotter ***** válasza:

Én már láttam blue-merlet is x.x

Azt ne mtudom honnan vették...

Németo. nincs olyan messze,szerintem legalább 3 látogatást kellene tenned hozzájuk ha engedi a pénztárcád és úgy gondolod megéri.Ha csak kedvencenek akarod és nem sportra vagy iesmi akkor szerintem nem éri meg.Drága kutya ne cak a kanapén üljön :D Persze ezzel nem azt mondom hogy pl az ingyen kutyának nem kell semmitse csinálnia.Csak ha ennyi pénzt kiadok érte akkor célom is legyen vele.

A 3 látogatás szerintem így lenne jó:

1. ismerkedés

2. kölyök választás

3. elhozatal

2011. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ahan köszi amúgy eddig több fajta is tetszik és több kennel is hát le kell mondanom az aussieról de lesz majd valami ilyesmi kaliberű kutyus am először a border collie tetszett meg lehet hogy Ő az "igazi" :D a menhelyi kutyusom mellé *.*

köszönöm szépen a válaszokat

2011. márc. 1. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon is van blue-merle.

Felveszed a kapcsolatot a tenyésztővel, bemutatkozol, elmondod miért szeretnél tőle, rákérdezel a következő párosításokra, megkérdezed h lefoglalhatsz egy kölyköt az xy alomból. Ha megszülettek, kimenni neked kell érte. Külföldön egy kölyök 1000 eurótól kezdődik - erre számíts.

Egyébként nincs akadálya, h innen hozz kutyát.

2011. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2011. márc. 1. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek a kutyáik!
2011. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!