Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van1 spanim de nem engedik h...

Van1 spanim de nem engedik h bent legyen mit tehetnék? értelmes válaszokat csak. Aki nem tud nem kell válaszolni.

Figyelt kérdés

egyszerűen nem engedik bármit mondok azt mondtam

ha elvisszük kozmetikushoz utána nem jöhet be erre nem szólalnak meg. hogyan győzhetném meg hogy bejöhessenek


2011. márc. 1. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

sajnos, ha ők nem tűrik a kutyát a lakásban, akkor semmit sem tehetsz. Imádom az állatokat, de én sem örülnék, ha kutyaszőrben kellene élnem:S


22N

2011. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
de amúgy milyen indokkal nem engedik be? vagy arra sem mondanak semmit?
2011. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hogy koszos de mindig elvisszük kozmetikushoz és azt mondták hogy nem mert koszos de mondom ha elvisszük tiszta lesz de hát sztem még ők sem tudják
2011. márc. 1. 20:50
 4/20 anonim ***** válasza:
hát, ha csak ennyi a problémájuk, akkor igazán megérthetnék, hogy egy benti kutya nem koszos:S
2011. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Milyen "értelmes" választ vársz?

Ha te nem tudod meggyőzni a szüleidet, itt ki fogja tudni?

Nincs olyan varázslás, ami működne az ilyen szituban.Csak a te kitartásod lehet eredményes.

2011. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igen tudom de csak arra vtam vagy vok kiváncsi h ilyen helyzetbe most mit mondanátok én még mindig mondogatom amíg benem jöhet úgy is tudják a szüleim h mondani fogom még mert mondtam amíg nem jöhet be addig mondom...XD
2011. márc. 1. 20:54
 7/20 A kérdező kommentje:
am sztem is lehetnének megértőbbek!
2011. márc. 1. 20:54
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülye szűk látókörű nézet, hogy "a kutya a kertbe való", meg "szőrben kell élni". Mi 2 spániellel élünk, alszunk együtt és sehol nincs szőr. A spániel egy ragaszkodó fajta, nem is lenne szivem kicsukni.
2011. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nekem sincs de különben kint van egy helye nagyon jó tényleg

de annyira nem akarom kint látni.....:C

amikor kisebb volt bejöhetett de most már nem és különben mikor szoktad vinni kozmetikushoz h benti kutya?

2011. márc. 1. 21:02
 10/20 anonim ***** válasza:
21:00 vagyok. A párom kutyakozmetikus, úgyhogy ez nem gond, de régebben, amíg nem volt az elvittük őket párhavonta kozmetikáztatni. Séta után viszont mindig letísztítjuk a tappancsaikat.
2011. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!