Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendelt már valaki Chicopee...

Rendelt már valaki Chicopee tápot a tápfutártól?

Figyelt kérdés
Más tápnál volt, hogy 15kg-s tápot rendeltünk mégis 18kg-sat küldtek.
2011. márc. 2. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen van ne vegyétek át a tápot, és hívjátok fel a tápos ügyfélszolgálatot.

(Chicoopee táppal mi nem voltunk megelégedve, mert a szőrük nem volt szép tőle.)

2011. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi teljesen meg vagyunk elégedve, mindig azt küldik amit rendelünk.

Szerintem azért lehetett, hogy 18kg-sat küldtek, mert épp akció volt...

Nekünk is a 15kg-shoz volt 3kg ajándék.

Vagy nektek többet is kellett fizetni érte?

2011. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Eddig Nutra-t ettek és 15kg-sat rendeltünk (nem is volt belőle 18as kitéve a honlapra), annyiért is fizettünk de mindig 18 kg-sat küldtek. Ha a Chicopeenál is így lenne, akkor megérné ezt rendelni, különben maradunk a Nutránál. :S Meg vagyok vele elégedve, de összetétel alapján a Chicopee erősebb táp, viszont így kg-kénti ára majdnem dupla annyi.

2011. márc. 2. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor az akció miatt küldtek annyit :) Van, hogy marad még a "pluszos" tápból (aminél a +3kg ajándék), de az akció elvileg már nem tart... És így azt küldik ki. De ne várd, hogy ez minden fajta tápnál ez legyen, szerintem ehhez szerencse kell.
2011. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!