Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kölyök?

HarryPotter kérdése:

Mennyibe kerül egy kölyök?

Figyelt kérdés

Törzskönyvvel a Garden Royal,Jet Black,Von Dorlatos,Ferró-Házi,Firefox kennelekből??


Köszi a válaszokat.


2011. márc. 2. 16:00
1 2
 1/14 Ninna ♥ ***** válasza:
24%
Úgy imádom az ilyen kérdéseket.. felhívod a tenyésztőket, kenneltulajdonosokat, és megkérdezed szépen. Ennyi. Szerintem meg ha valakinek van egy fajta, amit szeretne, akkor kiválasztja a legjobb kennelt, ahonnan szeretné hozni a kutyust. Figyeli a honlapot folyamatosan, sokat beszél a tenyésztővel, és nem feltétlenül úgy dönt a kennelek között, hogy melyiknél mennyi az ára.
2011. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor én is mondhatnám, hogy ennyi észt... Mint te az én kérdésemre. Hívj fel egy tenyésztőt, vagy ha erre is lusta vagy írd be a google-ba!
2011. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nyugodtan mondhatod:D

És nem fogok ennyi tenyésztőt felhívni.Nem ár alapján döntök!!!!Csak kiváncsiságból kérdezem.Ha az ár érdekelne akkor szaporítotól vennék x)

Mindegyik kutyánk neves kennelekből van XD

De nembaj.Na és ha kikötekedtétek magatokat akkor akár jöhetnek a normális válaszok :D

Annyi idota kérdés van ezen az oldalon,szerintem ez még bőven beleesik a normális kategóriába XD

2011. márc. 2. 16:10
 4/14 Ninna ♥ ***** válasza:
25%
Ha majd normális kérdést teszel fel, ami egy felelős kutyatartóhoz illik, akkor szidhatsz minket. Ha meg ennyire kiváncsi vagy, hívd fel a kenneleket, és megmondják neked az árakat. Ez csak 5 kennel, szerintem ennyi telefont megér a kiváncsiságod, legalábbis ha engem érdekelne, akkor felhívnám őket :)
2011. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Most azt várod, hogy valaki felhívja a tenyésztőket helyetted? Ennyi idő alatt rákereshettél volna neten is, hátha van email cím is. És akkor nem kerül pénzbe, hogy informálódj.
2011. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem is fogják megmondani az árat, ha írsz nekik vagy hívod őket és egyből megkérdezed... Csak azután lehet árról beszélni, ha már kicsit megismertétek egymást.

Na meg attól is függ az ár, hogy hobbi, sport vagy tenyésztés célra kell-e a kutya ill. attól is, hogy milyen kannal fedeztetnek.

Ezért árat ilyen formában kérdezni nem szokás és ezért sem tüntetik föl a honlapokon.

Ha komolyan érdekelnek kölykök leendő párosításokból, írj a tenyésztőknek egy bemutatkozást. Honnan ismered a fajtát, milyen célra kell a kutya, miért pont ez a párosítás stb. stb. Aztán pár levélváltás után rákérdezhetsz, mennyibe is kerülne egy kölyök az adott párosításból a te céljaidra.

2011. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
egyébként 80-100 forinttól fölfelé a tippem
2011. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam olyanok írna akik már vettek innen kutyát..úristen XD

Ninna te meg ne szólongass be hogy felelős kutyatartó...attól mert megkérdezek valamit nem utal arra milyen kutyatartó vagyok!!LoL Ahelyett hogy kötekszel menj és futtazsd meg a bordereidet,egésznap a gép előtt ülsz...

És mint írtam pusztán kiváncsiságból kérdezem!!!Már van egy belgánk.

2011. márc. 2. 17:33
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem van kutyám a Ferró-Házi és a Firefox kennelből is.

Hívd fel a tenyésztőket.Ha ennyit nem ér meg neked,akkor hogy akarsz kutyát venni? Én vagy 10 órát telefonáltam mindkét kutyám előtt a két tenyésztővel (persze nem egyszerre 10 órát)


Amúgy a kérdéseid alapján nem tűnsz valami értelmes embernek,úgyhogy tökéletesen egyet értek a többiekkel.

2011. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Janálom ha csalódást okozok,de nagyon is értelmes ember vagyok. Kár,hogy ti csak kötekedni jártok ide,egyébként ha ne mtetszik a kérdés nem kell rá válaszólni!

Jó hogy az előző bejegyzéseimet nem olvastátok és csak írogattok össze-vissza ....és még én nem vagyok értelmes x)


Nyugodtan vissza foghatjátok magatokat.

2011. márc. 2. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!