Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor hogy is van ez?

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy boxer kutyust. Sok képen láttam kanokat és szukákat is, de a legtöbbön a kan erős, izmos, "nagy fejű"volt, közben a szukák kisebbek,"véznábbak". De most láttam egy szukát, és az is izmos, nagytestü, gyonyoru állat volt. Most akkor az etetéstől, a mozgástól függ, az hogy, hogy néz ki egy boxer? Csak normális válaszokat kérek, mivel én nem értek hozzá^^.
2011. márc. 2. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha prémium táppal eteted és sokat futtatod, sokat játszol vele, és sokat rohangál a többi kutyával akkor szerintem lehet kb olyan izmos mint egy kan.

Viszont egy kan nagyobb súlyra is, meg magasságra is!


Marmagassága: A kanok ideális marmagassága 57-63 cm, a szukáké 53-59 cm.


Testtömege: A kanok általában 30-32 kg súlyúak, a szukák 24-25 kg-ot nyomnak.


További infó: [link]

2011. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de ha tévedek javítsatok ki
2011. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem egy boxer szuka kutyám van, ő egyáltalán nem vézna, szép nagy robosztus testalkatú. Ez amúgy vérvonaltól függ, hogy milyen a testalkata. Általában az olasz vérvonalú boxosok vékonyabbak, kecsesebbek, míg a német vérvonalú boxik erősebb, robosztusabbak.

Amúgy ilyen a boxim:

[link]

2011. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vérvonal kérdése, olyan kennelből vásárold a kutyust, ahol a szülők külleme és jelleme olyan, amilyen kiskutyát szeretnél.
2011. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gyönyörű a boxerod!! :) Énis ilyet szertenék!!
2011. márc. 2. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm :)
2011. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ninna ♥ ***** válasza:
55%
Igen, mindenképpen vérvonaltól és táplálástól is függ. Ha jó vérvonalból veszed a kutyust, ahol általában ilyen alkatú kutyusokkal fedeztetnek, akkor tuti hogy ilyen jó, robosztus testalkatú kutyát kapsz, akár szuka, akár kan. És szerintem a táplálkozás is nagyban befolyásolja ezt. Ha normális, prémium minőségű, ásványi anyagokban, vitaminokban gazdag tápot eszik, akkor jól táplált lesz, az izmai is megerősödnek, és jobb, erősebb testalkata lesz.
2011. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Épp azt akartam írni,hogy nagyban attól függ,hogy az adott tenyésztő melyik típust kedveli.

Nézz meg több kennelt,és ahol ilyen típusú kutyákat találsz,onnan válassz.

[link]

Itt sok hazai és külföldi kennel honlapját megtalálod.

2011. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!