Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyáimat...

Hogy szoktassam le a kutyáimat a húsról?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy mostanában a kutyáim csak a húst hajlandóak enni:(Eddig kaptak házikosztot,a tápot meg belekevertük és utána meg kaptak egy kis húst.Tudom hogy én is hibás vagyok mert kaptak reggel meg este is húst és ehhez most már teljesen hozzászoktak és csak a húst várják,mást nem esznek meg.Ma este már úgy csináltam hogy kaptak tápot,nem ették meg és 10 perc után elvettem előlük és húst sem adok nekik ma.Szerintetek ez így jó?
2011. márc. 2. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó és addig folytasd amíg meg nem eszik a tápot , lehet hogy 1-2 napig is folytatnod kell majd , ha éhesek lesznek megeszik a tápot.Utánna egy darabig szerintem ne kpjanak húst mondjuk 1 hétig, aztán később is csak módjával.
2011. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*2-3 napig.
2011. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Egyszerűen rakd ki a tápot, és hozzá vizet.

Előbb utóbb úgyis meg fogják enni, de garantálom, hogy egy héten belül megeszik, ha nem adsz nekik mást.


És már át is álltak rá, mivel más választásuk nem lesz.

2011. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 franci137 válasza:
37%

Nem tesz jót nekik, ha hírtelen leállsz a szokásos étrenddel. Szépen lassan, egyre kevesebb húst adj nekik, és egyre több másfajtát, de azért adhatsz nekik egy kicsike húst. :)

Attól még nem lesz bajuk. A lényeg, hogy ne hírtelen állj le a hússal, mert komolyabb problémához is vezethet. A kuty aragadozó... Ezért legalább egy kis húsra szüksége van... És lassan kell hozzászokttni. Majd írj feltétlenül, hogy haladsz! :)

Sok sikert! :)

2011. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos a te hibád. Az már jó, hogy bevallod. Tanácsnak, megoldásnak pedig teljesen jó amit csináltál. A folytatást pedig ahogyan már az 1. válaszolód is írta. Csak így tovább...
2011. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:),nagyon hasznos volt minden kinek a válasza:)És amúgy általában egy héten mennyi húst kell nekik adni?Olyan 30 kg körül van mindkét kutyám.
2011. márc. 2. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csak húst esznek a kutyák. Ha hússal eteted, kell hozzá zöldség, rizs, mindenféle pehely, vagyis szükség van kiegészítésre is.
2011. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Mi úgy csináljuk általában, hogy a reggeli etetésnél csak tápot kapnak, az estinél pedig egy kevéske tápot marhabelsőséggel keverve.


Nyilván a marhaszívet jobban szeretik, de mivel keverve van a táppal megesznek mindent.

2011. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Milyen táppal etetsz ? Nagyban függ az összetételétől , egy szuperprémium táp mellé nem nagy kell húst adni mert azok tartalmaznak annyit amennyire szüksége van a kutyának.
2011. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ninna ♥ ***** válasza:
41%
Milyen tápot etetsz? Ha ezt meg tudod mondani, szívesen tudok válaszolni, mi kell mellé stb :)
2011. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!