Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd itthagyta a kutyájá...

A szomszéd itthagyta a kutyáját. Hogyan szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés

A kutya nem a mienk, egy közös udvarban van két ház, a szomszéd elköltözött, a kutyáját meg itthagyta. Hogyan lehetne elvitetni valahova vagy ilyesmi? Kinyírni nem akarom, meg egyébként is, lehet, hogy más még befogadná. Debreceni vagyok. Sintértelep? Mit ajánlotok?


(u.i.: Néhány fontos dolog, még mielőtt bárki rákérdezne:

1. Nem, nem akarom befogadni a kutyát.

2. Nem akarok fizetni az elszállításáért. Csak meg akarok szabadulni tőle.

3. A volt szomszédot nem tudom elérni, így nem tudok vele beszélni sem, hogy vigye el.)


2011. márc. 3. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatnál a jegyzőnek mondjuk, neki elvileg gondoskodnia kell a kutya sorsáról.
2011. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Istent ments,hogy megtartsd azt a szerencsétlen kutyát! A soraidat olvasva ezerszer jobb helye lesz még egy menhelyen is,mint nálad,te bunkó!
2011. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsétlen kis állat..... :-( Lelőném az ilyen embereket....
2011. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

13:29 vagyok: szerintem Téged kéne kinyírni, meg azt, aki otthagyta ezt a szerencsétlen kutyát.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B@sszus, ilyen gan............... embereket............

2011. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Hívd fel ezek közül valamelyik számot, ezek a Debreceni állatmenhely elérhetőségei. Hátha tudnak segíteni. Vagy legalábbis valami tanácsot adni, hogy mit tegyél.



Telefonszámaink:


Bejelentés

(Kulcsárné Kati):

06-20/402-43-01


Állatotthon:

(csak nyitvatartási időben)

06/20-402-43-61


Kutyavonal

(Lékáné Lakatos Krisztina)

06-20/402-43-62

2011. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Debreceni állatmenhely:


Bejelentés

(Kulcsárné Kati):

06-20/402-43-01


Állatotthon:

(csak nyitvatartási időben)

06/20-402-43-61


Kutyavonal

(Lékáné Lakatos Krisztina)

06-20/402-43-62



Remélem annyira spur azért nem vagy b+, hogy egy telefont sajnálj szerencsétlen magára hagyott kutyától...

2011. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
44%
Szívtelen egy dög vagy a volt szomszédoddal karöltve! Szerencsétlen állat, ennél csak jobb sorsa lehet! Emeld fel azt a kib@szott telefont és ennyi szánj rá!
2011. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Értem, a kérdező természetesen érzéketlen bunkó, mert nem akar befogadni egy kutyát, de megölni sem akarja. Nektek van igazatok, akik simán lelőnétek őt is, és az előző gazdáját is :)
2011. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért szidjátok ,mert nem szereti a kutyákat?Nekem sem a kedvenceim,sőt...De volt vadászgörényem(szegeny 8 év után elpusztult),jelenleg 6 macskám van ebből 4 befogadott cicus. Ha 2.szomszéd srác átjön ,hogy vigyázzak a patkányára minden gond nélkül megteszem.Ha a cicáknak megyek vitamint venni kb elrobbantani se lehet a kis szőrös állatoktól(hörcsög,egér,tengerimalac) az állatkereskedésben.Egyedül a kutyák taszítanak az általános kedvencek közül.Kérdező, menhelyeknek eressz meg egy telefont,vagy az utcába kérdezősködj, hátha kell valakinek.
2011. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem így teszi fel a kérdést, akkor nem estek talán a kérdezőnek? Nem akarja megtartani és kész! Én úgy látom, hogy inkább segíteni akar rajta, gazdát találni neki!
2011. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!