Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit mozgathatom nemrég...

Mennyit mozgathatom nemrég ivartalanított kutyámat?

Figyelt kérdés
Egy hete ivartalanították a kutyám, eddig békésen tűrte az egész napos heverészést, de mostanra már túlteng benne az energia. A műtét előtt rengeteget sétáltunk, túráztunk, futni jártunk, most viszont az egészségügyi sétákon és pár lépésnyi kocogáson kívül nem merem többet mozgatni, mert félek felszakad a sebe. Már olyan gyógyulófélben van, de még nem forrt össze teljesen. Kan kutya, de rejtett heréjű volt, szóval fel lett vágva a hasa. Elvihetem-e már hosszabb futásra?
2011. márc. 3. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze,hogy elviheted. Nekem is ugyanigy volt a kutyusom,2 nap mulva már futott.

Egyébként vannak belsö varratok is,azok nem tudnak felszakadni,még akkorsem lenne baja,ha a küsöket kiszedi magának még aznap

2011. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hovarju ***** válasza:
Szerintem varratszedésig ne hagyd rohangálni. Nekem egy pörgős szuka kutyám van. Ivartalanítás után (frissen műtve) már rohangálni akart. Nálunk az vált be, hogy engedelmességi gyakorlatokat tanítottam neki. Ebbe szellemileg elfáradt kissé.
2011. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!