Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem baj, ha a kutyámnak nincs...

Nem baj, ha a kutyámnak nincs jellegzetes kutya-szaga? Más kutyusok messziről érezhetők, vagy ha hozzájuk bújok, nem szagtalanok, de az én kutyám jó illatú. Kinti kuty, semmi extra bánásmódban nem részesül. Vagy ez is normális?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól tartod. Én nem ismerem ezt a fajtát, szóval nincs tapasztalatom, de szerintem normális.
2011. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fajtától is függ.
2011. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy keverék (1 éves múlt januárban), sőt az anyja is keverék (őt ismerem, az apja ismeretlen). Csak már aggódtam, hogy valami nem működik jól, ami a szagért felelős :D de megnyugodtam, kösz
2011. márc. 3. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ez nem baj!
2011. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nincsen semmi gond! Az én kutyàm is keverék (bernipàsztor-husky) és soha nem büdös, nincsen kutyaszaga sem, a szàja illatàt pedig egyenesen imàdom, soha nem büdös. :) Ja és kinti, nagytestű kuty, soha nem fürdetem.
2011. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi :) megyek, meg is illatolom, én is imádom az illatát (az enyémnek sincs rossz lehelete :D) (s ázottan sem büdös a bundája, pedig ő előtte még nem találkoztam olyan kuttyal, aki ne lett volna szagos eső után - igazából ez vált gyanússá).

Köszönöm

2011. márc. 4. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, a saját kutyája szagát nem mindig érzi az ember, mert megszokta. Én is kimondottan jó illatúnak találom a kutyám, mások viszont nincsenek ezen a véleményen. Más kutyákat, akiket én büdösnek találok meg a gazdáik nem érzik a szagát.
2011. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez eddig eszembe sem jutott (ez akkor olyan lehet, hogy a saját szagát senki nem érzi, és a saját kutya szagát sem érzi senki :D). Köszi, ez is lehetséges.
2011. márc. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!