Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lett falkavezér a macska?

Hogy lett falkavezér a macska?

Figyelt kérdés
Van egy közepes termetű kutyám, idegen macskákat nem tűr meg, csak az én cicámat. Az én cicám lány, és ideszokott hozzá egy kandúr, akit mindig ugatott, morgott, elzavart, majd egy idő után elviselte, most meg azt vettem észre, hogy az idegen kandúr jött, egyenesen ment a kutya táljához enni, ő meg arrébb ment, hogy ne zavarja a cicát. Ilyent nem csak a falkavezér engedhet meg magának?
2011. márc. 3. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Elagyalta a macska :P Am nem hinném hogy ő a vezér , vagy ha igen akkor bajok vannak mert neked kellene a vezérnek lenni.
2011. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*elagyabugyálta
2011. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is el tudom venni előle a kaját, meg hallgat rám, ezzel nincs baj, csak nem értem, hogy a cica hogy érte ezt el?
2011. márc. 3. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne hagyd, kergesd el azt a kandúrt!
2011. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
kérdezd meg tőle ;)
2011. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 macskám is a kutya mellett , és ő is beleszokott enni a kutya táljába , amikor nem éhes a kutyám meg jobb napja van ahgyja is neki de sokszor inkább bezabálja a kaját a macska elől.De ha ez téged zavar , máskor kergesd el a macskát.Te szoktad simogatni a macskát? Mert ha foglalkozol vele simán hiheti a kutyád hogy ö is a falka tagja és azért hagyja enni.
2011. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel a macska határozott személyiség és lehetséges, hogy te néha napján feszült vagy. A macska nem hagyja magát nem nézi, hogy a kutya beteg e vagy sem. Kutya és pont. Ha úgy van a macska megpofozza a kutyát, hogy a sorrendet betartsa a kutya a macska oldaláról. :)
2011. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kutyák, akik alávetik magukat majdnem bárkinek a családból :) És vannak domináns macskák :)


Volt tavaly egy gyönyörű, vörös kis kandúrom, aki 2 hónaposan került ide. Ivartalaníttattam, akárcsak a kb. ötvenszer akkora súlyú labrador szukámat.

Az a macska az első pillanattól uralkodott a hat éves szukán. Rágta a mancsát, farkát, fülét, kapkodott az orrához, simán kizabálta előle a tálból a kaját, rajta szökdécselt, és karmolászta. A kutya sírt, próbált kimászni, elfordította a fejét, behúzta a mancsát, de nem csapott oda soha.

A "vörös terrornak" a macska sajnálatos korai közlekedési balesete vetett véget, de még most is őrzök róla képeket, hogy rágta a macska a kutyát.

2011. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!