Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ha a 7hetes...

Normális az ha a 7hetes kutyám állandóan harap?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hetes boxer kiskutyám és állandóan a kezemet, lábamat, ruhámat harapja.Persze semmi baja nem lesz annak amit megrág de amikor játszani akarok vele mindig morog és harap. Normális ez? Mit csináljak vele? Nem akarom, hogy felnőtt korára harapós, vagy agresszív legyen.
2011. márc. 3. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szólj rá, hogy nem szabad, és told el magadtól. :) Ha kell hagyd ott..

Egyébként ettől nem lesz harapós felnőttnek. :) Minden kölyök ezt csinálja. :)

2011. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Rá szólok amikor ezt teszi de inkább csak játéknak veszi és még jobban morog és harap.
2011. márc. 3. 21:11
 3/16 Melinda- válasza:
Én a kutyámmal csak úgy voltam ha olyan hellyen tapogassuk vagy simizzük vagy elvesszük a dolgait akkor morogott vagy haraapot egyszer kétszer de hogy állandóan sztem nézzél meg valamilyen kutyás oldalt nekem az eggyik oldal segítetet a kutyám már kész anygal beneveztem egyszer az amatőr kutyák versenyére és 1. ső lett nagyon büszke voltam rá:)
2011. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
rászolsz és adsz 1 pici(nagyon pici)pofonocskát szerintem, én ezt csinálnám.
2011. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A dilis labrador-keverékem még 5 hónaposan is ezt csinálja...
2011. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
minden kölyökkutya harapdál, incselkedik veled :D ők nekik ez a játszás . majd kinövi, megkomolyodik. De tényleg ne hagyd, ha nagyobbat harap, rá kell picit ütni, meg eltaszitani magadtól, de persze ne ütögesd sokszor.. mer azt is megjegyzi. Taszítsd el magadtól ha durvábban játszik.
2011. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Minden kölyök ezt csinálja,főleg fog váltás idején!:)

De szólj rá és megfogja érteni hogy nem szabad!

És ennek semi köze ahoz hogy felnött korában agressziv lesz e vagy sem!:)

2011. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Orfeus ***** válasza:
Minden kölyök ezt csinálja :) Játszani kell vele többet, le kell ülni vele, főleg ha még ilyen kicsi, kicsit forgatgatni a hátára, pofozgatni (de persze épphogy csak:)) Egyszóval elfárasztani, és lehet hogy utána is harap, nem véletlen, most fedezi fel magát, mire jó a foga stb.. Neked is volt ilyen korszak... :P
2011. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha harap,adj ki éles hangot,és hagyd ott. Az alomtársai is így jeleztek,ezt ismeri,hamar rájön,hogy nem kéne.
2011. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már igenis próbálja kiharcolni a falkavezér címet. Sokan nem veszik észre. Ha hagyod akkor később rosszabb lesz, hogy te légy a falkavezér. Tapasztalat!
2011. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!