Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyahám vagy sima nyakörv?

Kutyahám vagy sima nyakörv?

Figyelt kérdés
Foxterrier kutyám van, és nem tom normálisan sétáltatni mert úgy húz h megfojta saját magát, mindenki néz az utcán mert krákog! :D Gondolkoztam a kutyahámon, de nem tom h érdemes-e megvenni! segítene-e? Tanácsokat várok!
2011. márc. 4. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A hámmal még jobban fog húzni, úgyhogy szerintem maradjon a nyakörv.

Nagyon sok "praktikát" leírták már itt, hogy lehet lenevelni a kutyát a húzásról, próbáld meg azokat.

2011. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A hámba csak mégjobban bele fog feszülni, és így jobban húz, nem érdemes megvenni.

Ha húz, akkor állj meg vele és várd meg, hogy saját maga lazítson a pórázon, és induljatok el újra. Mindíg állj meg amikor húz és játszátok ezt el. Igen tudom, nem ez volt a kérdés, de ha itt vagyok, már leírom :)

2011. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor sztem nem haladnák ha megállnánk :) Meg vele nem is lehet sétálni hanem fut!
2011. márc. 4. 18:44
 4/14 anonim válasza:

en hamot vettem a kutyamnak:)

es nem cserelnem le semmi penzert nyakorvre:P

gondolj bele,hogy neked melyik lenne kenyelmesebb? orulnel ha a nyakadtol fogva huznanak?

szerintem sokkal kenyelmesebb lehet neki a ham,mert igy ha visszahuzom "az egesz testet" huzom,nyakorvel meg csak a nyakat.

2011. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

18:46-vagyok

elfelejtettem megirni, hogy az en kutyusom is szokott igy csinalni:P,de a porazzal kicsit visszafogom,es szepen szolok neki hogy lassabban:P

es halgat ra:) probald meg parszor igy csinalni vele es 3-4ik setanal megerti,hogy mit akarsz:)

2011. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, de mivel nem tud sétálni a bolond kutyusom, krágog össze vissza és ezt így végig csinálja, én megyek lassan ő meg futna :D
2011. márc. 4. 18:57
 7/14 A kérdező kommentje:

A hám az valóban kényelmesebb, és nem krákogna :)

Csak hát lehet hogy jobban húzna vagy nem tudom.

2011. márc. 4. 18:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Még az is kérdéses hogy nem fogja elszakítani mert ilyen csattos, állíthatós. :)
2011. márc. 4. 19:03
 9/14 anonim ***** válasza:
fojtós nyakörvet javaslok. azzal majd leszokik a húzásról, ugyanis az a lényege, hogy a kutya ne húzzon...
2011. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
így is fojtsa magát :S
2011. márc. 4. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!