Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dogex Dogex Premium Active...

IGCM kérdése:

Dogex Dogex Premium Active tápról mit tudtok?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm kérdése lenne,én Acanával,Profinnel etetek de ő nem engedheti meg magának viszont tesco táppal se akar etetni.

Mielőtt valaki belém kötne,azért nem az illető kérdezi meg,mert idős és nem ért a számítógéphez :D


Kerestem neten,de nem találtam semmitse az összetevőiről.Esetleg ha valaki etet vele és leírná mik vannak benne megköszönném!

Szóval köszi :D


2011. márc. 4. 20:21
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Nincs tapasztalatom ezzel a táppal, de viszont ha jól láttam, 6 ezer forint körül van ez a táp egy 15 kg-s zsák. Nos, én ennél 2 ezer forinttal drágább tápot ismerek, a Josera tápról lenne szó. Több ismerősöm is etet vele, és nagyon meg vannak elégedve, ők nyugodt szívvel ajánlják. Szerintem az idős ember sem hal azért bele +2 ezer forintba, ha már az 5 ezres tápot megengedheti magának, és nem tesco táppal etet.
2011. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké,köszi!

Majd mondom neki,hogy az se olyan drága. Nem tudom hol hallott erről a tápról..én nem ismerem...de fura,hogy emmilyen adat nincs róla csak a fehérje/zsír..

2011. márc. 4. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan nem véletlenül nem reklámozzák az összetételét.

A Josera tényleg nagyon jó.

2011. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se ismerem ezt a tápot, de általában tényleg nem véletlenül nem dicsekednek az összevetőkkel..


Esetleg még a Bento tápot nézzétek meg, ebben 24% hús van, ami azért nem rossz arány a tescos táp 4%-ához képest.


Most elég nagy akciók vannak. Többféle ízben és kiszerelésben is kapható.


[link]

2011. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!