Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás tegnap volt a...

Ivartalanítás tegnap volt a kutyus ma még nem kakilt pedig enni evett már ez baj?

Figyelt kérdés
Evett kis adagokat de nem kakilt még inni ivott és pisilni is pisilt. Baj lesz belőle vagy várjak még? Leviszem még 1x 1 óra múlva.
2011. márc. 4. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szuka vagy kan? Enyém is másfél napig nem kakilt utána, fájt gondolom neki a seb ahogy leguggolt (szuka). Pisilni is csak épp hogy berogyasztotta a térdeit. Azért ha holnap reggelig nem kakil, mindenképp hívd fel a dokit!
2011. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szuka kutyus remélem kakil és nem lesz semmi gond:) Köszi a választ:)
2011. márc. 4. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ez volt a gond,mi visszamentünk a dokihoz,és megnyomkodta egy kicsit a hasát,és már hazafele menet bekakilt :) Szerintem konzultálj egyet a dokival
2011. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm szépen:) Reggelig nem csinál semmit azonnal felhívom:) Életkedve az van meg játszik is sőt futna is de még nem engedem neki:)
2011. márc. 4. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,ja és még annyit mondott hogy ilyenkor nagyon túl száraz ételt ne kapjon egy pár napig,kapjon szaftos ételeket mint pl: kutyakonzerv stb. Az ételadagját is csökkentheted,mostmár nemfogják zavarni a hormonok,kevesebbet fog mozogni,nyugodtabb lesz,ezért elhízhat. Sok sikert!
2011. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Konzervet kapott:) amúgy kölyök és most sem lehet lelőni mert dobálja a játékait:D:)
2011. márc. 4. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj, nekem is így volt, 2 napig nem tudott utána kakilni, konzervet adtam neki, meg többször oda tettem a vizes tálja mellé hogy igyon is. De ha gondolod megmutathatod orvosnak, az ki tudja tapintani mennyire van teli a kutyusod.
2011. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik kutya rekord volt. 72 órán keresztül nem evett, nem ivott, nem pisilt és nem kakált! Na ott már tényleg megijedtem. Aztán a 72 óra után akkorát pisilt, hogy én még olyat nem láttam! :O Ő egy igazi kis hisztis kutya volt, aki úgy élte ezt meg, mint a hattyú halálát. Soha nem volt még ilyen kutyával dolgom, a többi kutya legkésőbb a második napon már teljesen rendben volt.
2011. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat azóta tegnap este 11kor még levittem és kakilt utána meg reggel 8kor is és most is:D szóval semmi gond szerencsére:))
2011. márc. 5. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!