Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jan Fennel kutyapszichológiája...

Jan Fennel kutyapszichológiája mennyire hasonlít Cesar Millan-éra?

Figyelt kérdés
Eddig csak Cesar Millan könyvét olvastam. Meg nézem a sorozatot is. Fennelről is jókat hallottam, neki is hasonló a felfogása?
2011. márc. 4. 23:46
 1/4 IGCM ***** válasza:

Olvazsd el az ő könyvét is...

Az alap a kutyakiképzésben/nevelésben.Utána jöhetnek a többiek :D

2011. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Elég hasonló, csak Fennel nem keveri bele az energiákat, amitől számomra speciel sokkal-sokkal szimpatikusabb lesz. De az alapelv ugyanaz: átvenni a falkavezérséget, a kutyával kutyaként bánni, és az ő nyelvére fordítani a közlendőnket, mert másképp nem érti meg.
2011. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor feltétlen elolvasom majd azt is. Csak hát Cesarnak jobb a marketingje, hamarabb eljutott hozzám a híre. Fennelről itt a gyakorikérdéseken hallottam először. :)
2011. márc. 5. 00:05
 4/4 Ninna ♥ ***** válasza:
Én olvastam Fennel könyvét is, és Caesar könyvét is. Nekem Fennel sokkal tanulságosabb, szimpatikusabb volt, mint Caesar.
2011. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!