Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet megvenni a hozzávaló...

Hol lehet megvenni a hozzávalókat?

Figyelt kérdés

Bocsi tudom fogyatékos kérdés, de nő vagyok, egyedül...

Szóval kiskutyát veszek és mig hideg van nem akarom kitenni, és ha nagyobb lesz is csak nappal lesz kint, szóval az előszobába szeretnél csinálni(tatám heggesztené meg a tevek szerint) egy olyan ketrec szerűséget aminek nincs teteje és alja viszont van 4 oldala és olyan kennel vagy ketrec szerű, hogy a kutya éjjel ne randalirozzon amig én alszom.

Ehhez szeretném megvenni a cuccokat hétfőn és utána mennék tataámhoz a nagy ötlettel, hogy heggessze nekem össze.

Gondolom igy olcsobb mintha készen veszem.

Szóval hol milyen boltban lehet venni ehez a dolgokat?


2011. márc. 5. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

vehetsz kutyaovit, ami bővíthető több elemmel és akkor tudod variálni a méretét:

[link]

vagy létezik szobakennel:

[link]

2011. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem vasboltban vagy barkács áruházban. De ha nem értesz hozzá, jobb lenne, ha tatádtól a vásárloshoz is segítséget kérnél, mert például nem minden anyag hegeszthető, vagy legalábbis nem ugyan úgy (nem mindegy, hogy vasat vagy alumíniumot veszel). Esetleg mezőgazdasági boltban is nézhetsz valamilyen rácsot. És a méretekre is nagyon oda kell figyelni, nálunk az udvaron fennakadt egyszer a kerítésen egy kutya, el is pusztult. Tehát csak óvatosan.
2011. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hell-ikon ***** válasza:

Az ilyen üzletet "hivatalosan" iparcikk szaküzletnek hívják. :)

De egyébként én is csak azt tudom tanácsolni, amit a második hozzászóló írt. Ne egyedül vedd meg az anyagot, ill. a méretekre is figyelj nagyon oda.

2011. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, a kutyaovis linken van olyan ami teteszik, beviszem a képet a boltba, megmondják mennyiből jönne ki ott, ha nem egetverő a külömbség akkor megveszem a nten.


köszönöm

2011. márc. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!