Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bull terrierrel milyen sportot...

Bull terrierrel milyen sportot érdemes űzni?

Figyelt kérdés

Természetesen hobbi szinten, mi az ami egy bullinak való?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 5. 19:37
 1/9 anonim válasza:
0%
nem jó semmire. futás pld.
2011. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
én az bullterrier falkámmal a szabadtérieket szoktam csinálni. pl mászókázás, akadálypálya, erdőben lehet velük fogocskázni ( robival megyek előttük és kergetnek. olyan vadászatos dolog)
2011. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 IGCM ***** válasza:
95%

Néhányan kiszokták velük probálni az agilityt :D

Meg még az örző-védőt érdemes.Esetleg ingedelmesezni pl obedience az szerintem nagyon bejönne nektek!

Itt egy link hozzá.

[link]


ui.:Olyan nincs,hogy egy kutya semmire se jó!!!

2011. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ninna ♥ ***** válasza:
92%
Olyan nincs, hogy egy kutya semmire se jó. Sokan kipróbálják velük az agility-t, és zömében jól is megy nekik, szóval azt is ki lehet próbálni. Az obedience, ÖV-t is ki lehet próbálni, azok tuti, hogy beválnak nála akár komolyabb szinten is. De hobbi szinten lehet még dog dancingelni is velük, sok trükk, jó gazda-kutya kapcsolat, az is egy nagyon jó sport.
2011. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ez az obedience nem is rossz, még áttanulmányozom. Amúgy hogy kell kiejteni?
2011. márc. 5. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsőm munkavizsgás volt és versenyeken,bemutatókon szerepelt,ennyire nem jó semmire.

A mostani agilityzett,csak ahhoz én voltam lassú.

Maradt a flyball,gyönyörűen dolgozott.Sajnos itt vidéken nagyon messze van a leközelebbi kutyasuli és autónk nincs,így sehova nem tudunk járni.

2011. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 IGCM ***** válasza:
obedience (ejtsd: obídiensz)
2011. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amiket leírtak a többiek, azok szerintem mind jók. Bár az agility az nem tudom, hogy előnyös- e a zömök teste miatt.


Ha anyagilag nem úgy állsz akkor marad a futás, és a bicajozás..

2011. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez egy igazi sportkutya. Én egy bullterriert ismerek, ők rendszeresen bicikliznek és futnak, emellett flyball-t is űznek. Tulajdonképpen ez azon múlik, hogy a kutyád mennyire vevő egy-egy sportra, mennyire szeretné azt.


Ha mindenképpen valami intenzív mozgást akartok végezni, ajánlom az agility-t, a flyball-t, emellett IPO-zhattok, engedelmesezhettek és még ami belefér. Csak a pénztárcád és a kutyád lelkesedése szab határt.

Sok sikert!

2011. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!