Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya érzi, hogy melyik...

Egy kutya érzi, hogy melyik ember szereti a kutyákat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha egy kutya barátságok, idegenekkel, akkor az ahhoz az emberhez is oda megy, aki gyűlöli a kutyákat?

Vagy egy kutya megérzi, hogy valaki szívesen megsimogatja?


2011. márc. 5. 20:39
 1/5 anonim válasza:
igen,határozottan megérez mindent,de attól még odamehet ahhoz is aki nem szereti.
2011. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem érzik mert a kutyum azokat akik nem szeretik megugatja akikhez meg odamegy azok úgyis megsimogatják:)
2011. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, de ha azt vesszük te is látod az utcán, az embereken, hogy kinek milyen a tekintete, szimpatikus vagy nem az. De valóban, szerintem a kutyákban ennél is több van :)
2011. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy van, ahogy az első mondja, megérzi, de azokhoz is odamegy, akik nem csípik a kutyákat. Régebben nem szerettem a kutyákat, sőt, irtóztam tőlük (most már van, amit aranyosnak találok, megsimogatom, még élni is tudnék velük, de azért én nem tartanék), de mégis odajött egy pacsit adni, vagy simogatást kérni... :-)
2011. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Mikor átjönnek hozzánk a kutyám nem egyformán örül minden embernek. Az unokanővéremnek például csak csóvál kettőt, de a barátjának annyira örül, hogy úgy ugrál, mint egy bakkecske (persze nem az emberekre, csak örömében mindenhol).

A mamám egy hete kapott kutyust. Hozzájuk is átmentek unokanővéremék, és az ő kutyája is úgy örült a barátjának, hogy ki akart ugrani mamám kezéből. :D

2011. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!