Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Némerjuhászkutya panellakásban?

Némerjuhászkutya panellakásban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én is panelba tartom és jól elvan.
2011. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem pitem van panellban plusz egy tacsi keverékem:) Ha kellőképpen le van mozgatva és eleget foglalkozol vele akkor szerintem semmi akadálya. De szerintem napi 3 órát biztos kell vele is sétálni:)
2011. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem hangos, ugatás ilyenek... nem rágott szét sokmindent? egyedül lehet hagyni, hogyan üti el az idöt?
2011. márc. 5. 20:45
 4/19 rucijja ***** válasza:
Nekem 2 németjuhász van lakásba! Nem a legegyszerűbb mutatvány, de ameddig 1 volt az teljesen sima ügy!!Így már egy kis szervezést igényel, de megoldható!!!!
2011. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
Egyértelmű állatkínzás. Nem oda való!!!
2011. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem oda való, sőt szerintem macerás is lenne takarítani utána(pl. szőr). Ráadásul nagyon nagy a mozgásigénye, szóval ha egész nap nem vagy otthon akkor nem csak kínzás neki, de az is lehet hogy unalmába szétszedi a lakást. De ha sokat foglalkozol vele, viszed sétálni(min.1óra) akkor oké szerintem.
2011. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha dolgozol, nincs időtök naponta legalább 2 -3 órát intenzíven mozogni, foglalkozni vele a többi egészségügyi séta mellett, ne nj-t. Ráadásul a szőre folyamatosan hullani fog.
2011. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi benne az állatkínzás?Inkább egy telekre való ahol még rá se néznek?Az enyém nagyon jól viselkedik nem ugat és nem rág szét semmit nagyon jól elvan.
2011. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
51%
NE! Gondolj bele, mekkora mozgásigénye van egy ekkora kutyának. Nekünk is van három éve, egy nagyon nagy kertes házban lakunk. Éjjel nappal szaladgál az udvaron, arról nem is beszélve, hogy kiskorában szétszedett mindent:D Úgyhogy nem javaslom, hogy egyedül hagyd otthon. Válassz inkább egy kistermetű kutyát:)
2011. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagy mozgásigény haha az enyém egy fél óra dobálás után kipurcan.
2011. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!