Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westi kutyát, hogy vegyem rá...

Westi kutyát, hogy vegyem rá hogy több ideig eljöjjön sétálni?

Figyelt kérdés
Az én kis kutyuskám imád sétálni csak egy baj van vele hogy öt perc után beleszokott unni, nem értem miért.Lehet, hogy csak a nagy kutyáktól fél akik megugatják?
2011. márc. 6. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Mióta kell könyörögni egy kutyának, hogy sétáljon? Fogod a pórázt és viszed.
2011. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez komoly? :D
2011. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy unja? De ha vissza is akar fordulni, én azt ajánlom, hogy akkor mindig menj tovább, és ha megint szépen jön, akkor fordulj vissza. És ezt a távolságot mindig növeld mondjuk egy házzal. De az a fő, hogy szépen menjen, és csak akkor fordultok vissza! De ha nem ez a baja, csak írj. ;)
2011. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Tedd számára élvezetessé a sétát. Tömd közben jutalomfalattal, de persze csak ha megcsinált egy trükköt pl!

Beszélj hozzá kedvesen és lelkesen, mutasd meg neki, hogy jó szórakozás a séta. A póráz ne feszüljön, semmiképpen ne húzd tovább, az alapból ellenszegülést vált ki a kutyából.

2011. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem Westiem van és én meg alig tudom már rávenni hogy menjünk haza. Szerinetm a kuyidnak tedd élvezetesebbé. Ha mondjuk van több kutya akivel egyidőben jártok le engedd el had futkározzon velük. Én pontba fél 4-kor mindig lejárok és ilyenkor 4-en, 5-en rohangálnak. Ha ez nem áll rendelkezésedre vigyél le neki egy labdát, hogy tudd dobálni neki. Ha valami jót csinált adj neki jutalomfalakát.
2011. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem néha fel kell emelni, és hazacipelni, mert ne hajlandó hazamenni. Menne, menne , de nem tudok km-eket sétálni, mert elfáradok :D
2011. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ,de arra még nem kaptam választ, hogy amikor a többi kutya elkezd ugatni(szinte mindig mert az utcák tele vannak kutyákkal) ő meg állandóan az ölembe jönne de azért nem vihetem egész úton az ölemben.

Mit csináljak a félelmével?

2011. márc. 7. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne vegyél róla tudomást.

Tudom hogy sokan jönnek ezzel, de TE vagy a falkavezér. Sz.rd le, ha mondjuk felugrál rád. Ne törődj vele. Tudom, hogy nehéz, de így kell. A ugrál, lökd le, és menj tovább. A többi kutyával se törődj. Mert ha a vezér törődik velük, stresszeli magát rajtuk, a kutyát is érdekelni fogja a dolog, ami miatt a gazdi stresszel.

Nagyon ajánlom, a CEASAR MILLAN: CSODÁLATOS KUTYADOKI

Című könyvét. Minden kutyásnak el kell olvasnia azt a könyvet!! Én is most kezdtem el, valami hihetetlen!!

2011. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!