Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie tartók! A ti kutyusotok...

Westie tartók! A ti kutyusotok is hiperaktív és makacs?

Figyelt kérdés

Már sok kutyánk volt (igaz, vizslák, meg egy labrador) de ez a kutya borzlamasan makacs. Kevesebb, mint 2 nap kellett neki, hogy megtanulja, milyen hagon nyílik a hűtőszekrény, de ahoz több hét kellett, hogy megtanuljon ülni. A másik, hogy csak kajáért csinál "trükköket" . Sétakor eddig jófiú volt, de nem mindig jön vissza, ha havíjuk.

Nektek is ilyen a kutyátok?


2011. márc. 6. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van Westiem. Az első szó amit megtanult: kaja. Később megtanulta az ül parancsot, de nekem is csak akkor hajtja végre, ha jutalom falat van nála, vagy kaját kap. Nekem is kan a lutyusom. Nekem attól függ mi a szitu, hogy vissza jön-e. Ha mondjuk jutalomfalat van nállam vissza jön. De olyan is van amikor mérgesen szólok és oga jön. Ha pl. több kutya van lent akkor eltudom a lrgtöbbször kapni.


A Westie eléggé makacs fajta. Ne add fel próbálkozz jutalomfalatkákkal, mérges szóval, leszidássa. De türelem, mert egyik pillanatról a másikra nem fogja mind ezt megtanulni. Sok sikert! :)

2011. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van pár hiba a válaszomba. Bocsi, hogy férre írtam a betűket, csak nagyon gyorsan gépeltem, meg a kutyám (Golyó, Westie) Itt nyagatt, hogy dobáljam neki a labdát.
2011. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A milyenk most kinnt rohangál, kan , 4 éves .

Szegényt tavaly pulinak nézték ...

2011. márc. 6. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:

:)

Képzeld mi meg Szegeden mentünk és elkezdi ott egy csávó neki, hogy sicc! Pedig pórázon voltunk.

2011. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*volt
2011. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is westie-m van, ő is rettentően kaja orientált. Gyorsan tanul, de csak ha jól fel vagyok szerelkezve jutalomfalattal. Amit már tud, azt is inkább csak akkor csinálja meg, ha étel van nálam. Ha séta során más kutyával játszik, akkor alkalmi süketté válik, ha 10 percig ordibálok akkor végül visszajön nagy nehezen. Egyébként ha nincs játszópajtás akkor jön ha hívom.
2011. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!