Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes kutyatápot venni?

Honnan érdemes kutyatápot venni?

Figyelt kérdés
Szerintetek drága a Fressnapf?Mert én azon gondolkodom ,hogy jobban megérné-e venni egy kis szakboltba kutyatápot mint Fressnapfban.Szerintetek?
2011. márc. 6. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Netről rendelni a legolcsóbb ;)
2011. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze hogy drága!! én ott vettem kutyámnak eddig a royal c junior tápot 6700ért, tescó üzletsoron állatos boltban meg 5500 ugyanaz!!!
2011. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PuMiToO válasza:

Én személy szerint vegyesen szoktam vásárolni. Javarészt a Fressnapf-ban, de ezen felül a hipermarketekben is, ha úgy adódik. A Fressnapf nyilván nem a legolcsóbb, de nagy és változatos a kínálat. Beviheti az ember a kedvencét is stb... Tényleg a kisállatok vannak előtérben minden szempontból, szerintem ez megéri azt a plusz pár forintot :) Nagyon segítőkészek is az eladók, bátran ajánlom.

Ha viszont nagyon fontos a pénz, akkor nyugodtan próbálkozhatsz kisebb állateledeles boltokkal is, csak nézd meg alaposan, hogy mit veszel. Nekem kistermetű kutyusom van, én megtehetem, hogy a drága ételt veszem neki, mivel nem eszik sokat, de egy nagy kutyánál nyilván számít minden forint.

2011. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi innen rendelünk,ingyen házhoz viszik az egész országban:

[link]

Nagyon korrektek és az árak is elfogadhatók.

2011. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi most innen rendelünk, igaz, hogy ők csak itt a Dunántulon szállítanak ki. Kennels favorittal etetek, jóval a netes ár alatt hozzák.

[link]

2011. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat,komolyan be lehet vinni a fressnapfba a kutyákat?Amúgy huskym van most vettük nemrég egy kennelben.
2011. márc. 6. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
tényleg!
2011. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beviheted,persze,csak épp drágábban vásárolsz,mint webáruházban.
2011. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!