Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az online webáruházak közül...

Az online webáruházak közül melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
Kutyusnak, és a házhoz szállítás árát most nem számítanám.Köszönöm
2011. márc. 6. 17:29
 1/6 Ninna ♥ ***** válasza:
69%
Én a webkutya.hu-ról és a futrinkacucca.hu-ról szoktam általában rendelni, a futrinkacuccán mindig olcsóbb árakkal találkozom, viszont sok mindent nem lehet ott megtalálni. Ha tápról van szó, szerintem ezen a két helyen a legolcsóbb. De a vakkanto.hu-ról is rendeltem nemrégen tápot, ott pl. most az Orijen volt olcsóbb.
2011. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ mit veszel. és melyiknél esetleg éppen mi akciós. Keress rá többnél és hasonlítsd össze
2011. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IGCM ***** válasza:

én a www.tápfutár.hu-ról, [link] szoktam rendelni és a www.petnet.hu-ról.

A vakkantó nagyon drága én úgy vettem észre.Legalábbis mikor én rendeltem akkor elég gáz volt :D

2011. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tapfutar.hu a legolcsobb
2011. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Táp, játék, jutalomfalat, mindent inkább a netről rendelnék.
2011. márc. 7. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is tápfutárról rendelek, minden kutyás dolgot lehet ott kapni (kaja, játék, tál, nyakörv, póráz, stb...) Vannak állandó és napi akcióik is, pontot is lehet gyűjteni, majd később levásárolni, és minden rendelés mellé küldenek egy kiválasztott ajándékot. Furminatort pl 2-3000 Ft-al olcsóbban vettem ott, mint a Fressnapfban.

Ja, és sok helyre ingyenes a kiszállítás, de ha egy bizonyos értékhatár fölött rendelsz, akkor az egész országban.

2011. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!