Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan/mivel tudom tisztán...

Hogyan/mivel tudom tisztán tartani a kutyus fogait?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha engedi, akár rendesen fogkefével. Ha nem, vannak ilyen rágcsálható vackok, amit árulnak, ehető és elvileg tisztítja a fogát.
2011. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
marha lapocka, a boltokban kapható szárított, füstölt csontok ezek leszedik a fogkövet.
2011. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mit tudtok erről a PlaqueOff Animal porról?
2011. márc. 6. 19:35
 4/4 Ninna ♥ ***** válasza:
Szerintem ezek nagyon mesterségesek, nem kellenek. Ha normális, minőségi száraztápot eszik a kutyus, akkor már ott nem lehet nagy baj, az eleve tisztítja a fogát. Emellett lehet nekik pl. rágópasztát, vagy fogtisztító rudakat adni, nekem pl. a Bayer Pet Care-s zöldalgás rudak teljesen jól beváltak, 2 naponta egy darab, és tiszták a kutyám fogai. Ha adsz neki valami rágható csontot, pl. füstölt csontot a kutyásnál veszel neki, vagy ilyesmi, az is teljesen jól tisztítja a fogát. Szerintem nem kell nagyon túlzásokba esni, ha nagyon gázos a kutya foga, és fogkőeltávolítás már volt, akkor jobban oda kell figyelni, akkor már el lehet gondolkodni a rendes fogkefe-fogkrém felálláson is, bár szerintem ezt csak sima megelőzésnél még nem kell.
2011. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!