Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány westit hányszor vigyem...

Lány westit hányszor vigyem le sétálni?

Figyelt kérdés
Ha le is viszem muszály minden nap?Mert állandóan összekoszolja magát és ez a szüleimnek nem nagyon tetszik.
2011. márc. 7. 14:49
 1/7 xnorkax ***** válasza:

Tetszik, nem tetszik, kutya!

Ha panelban laksz (tehát ahol nincs kert) naponta minimum háromszor és az egyik minimum 1,5 órás legyen!

2011. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van kertünk ahova elég sokszor kiengedjük.De szerintem egy kicsiit unja.
2011. márc. 7. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk is westienk van, naponta 3szor visszük le sétálni, igaz mi panelban lakunk, nincs kertünk meg semmi
2011. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tisztítsd le séta után.
2011. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a 7 napból olyan 5-ször azért illene. Nekünk is van kertünk, de oda csak pisi/kakira megy a kutya. Én is kb. 5 nap viszem sétálni, az olyan 2,5 órás séta.

A másik két napból is az egyiken tuti van valami, kutyasuli vagy bármi, szóval általában 1 nap marad, amikor nem mozdulunk ki, mert épp úgy jönnek össze a dolgok, hogy nincs rá idő.

2011. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kerti kutyákat is naponta kell sétáltatni. Az enyém kerti kutya, mégis minden hétköznap 2 órát sétálunk, hétvégén meg kutyaiskolába járunk. Sajnos a kutya egy olyan élőlény, aki közel van a földhöz, ráadásul általában szőrös is, úgyhogy igencsak koszos tud lenni. Séta után át lehet törölgetni egy nedves törölközővel, vagy esetleg lemosni a lábait, ha nagyon sáros, de hozzá lehet szokni ahhoz is, hogy kutyás háznál gyakrabban kell takarítani a lakást. Végső esetben, ha nagyon nagy odakint a kosz, akkor a séta idejére lehet rá tenni olyan kutyaruhát ami a végig az egész testét védi a sártól.
2011. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 IGCM ***** válasza:

Hányszor....

Szeritned??KUtya,naponta 3szor!!!Mindennap de minimum 5 nap egy hétből!!Különben idegroncs szocializálatlan kutya lesz. 2 hónap allatt látványos romlás érhető el egy kutyánál ha nincs sétáltatva.A lábait meg le kell mosni séta után majd megtörölni törölközővel.Nem tudom mi olya nnagy gond ezen.Kutya ezzel jár a tartása....ha zavar titeket akkor nem keleltt volna kutya...ha meg nem akarod sétáltatni akkor vegyél egy macskát a kutyát meg ajándékozd el olyannak akinek tényleg kell...lehetőleg ne egy szaporítónak.

2011. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!