Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova jártok nyáron kutyát...

Shelli kérdése:

Hova jártok nyáron kutyát úsztatni?

Figyelt kérdés
Végül is nem kell hogy strand legyen, elég lenne ha ők úszhatnának....
2011. márc. 7. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy milyen helyen laksz mi régebben a patakhoz mentünk ,de viheted tóhoz is de nem mindegy hogy milyenhez mert valahol nem engedik hogy kutyák usszanak a vízben.:S
2011. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést én is tettem fel tavaly nyáron, és olyan válaszok érkeztek hogy a Balatonban. A keleti részre gondoltak. Hát nem tudom :/.
2011. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
én mindig a vizbe viszem:)
2011. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Erről jut eszembe...

Sose értettem miért nem engednek a vízbe sok helyen kutyát. (tó pl.)

A kutya nem piszkít a vízbe, míg az emberek sajna igen. Ennyi erővel a nem szobatiszta gyerekeket se kéne beengedni, mert van hogy ők is beleeresztik a vízbe...

2011. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gödöllői vagyok, és hiába van a környéken kb 15 tó sehova nem lehet kutyát bevinni! Veresen 1x sikerült kb 10 percre de a túlpartról kiabáltak át a horgászok, hogy feljelentenek :( Pedig oda lovakat is kivisznek....
2011. márc. 7. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát mégha csak a gyerekek könnyítenének magukon... :S

Egyébként mi is bevittük a Balatonba a kutyát. Az utóbbi években mindig sikerült ugyanazt a házat kibérelni nyaranta (Fonyódon), és volt a szabadstrand mellett egy olyan rész, ami elvileg ilyen csónak kikötő vagy mifene, de volt ott is fű meg tiszta is volt, csak a víz volt hínáros azon a részen. De ennyit bevállaltunk a kiskutyánkért. :D Szerintem biztos a Balcsi többi részén is találni ilyen helyeket. :)

2011. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xnorkax ***** válasza:

Én ilyen szempontból nagyon szerencsés vagyok, mert a házunktól 150 méterre két tó is van. Bár az egyik ilyen belvíz szerűség és az alja nagyon iszapos, de a kutyám szereti. :-)

Amúgy szerintem tök gáz, hogy ilyen helyekre, mint pl. Balaton, vagy Velencei-tó nem engedik be a kutyákat. Tényleg nem csinálnak semmit, van nélkülük is ott elég kosz...

2011. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van, a párom unokatesójának van egy halastava. Elég nagy,mi is oda járunk a gyerekekkel pacsálni, ( mind2 kétéltű :) ),és a kutya is nagyon szereti. Most nyáron lesz az új kutya " felavatva" :)

Erről jut eszembe: Van kutyamentőmellény? A kisebbik kuty még nem úszott,ott fog először,és elég mély,nem szeretném,hogy baj legyen :)

2011. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz nagy úsztatást, csak annyit, hogy lehűtsék magukat, ott az alsópark, és a patak. Nem mély, de a kutyák szeretnek szaladgálni benne.

Egyébként a domonyi tavaknál kellene próbálkozni, mi még nem voltunk ott, de többen is mondták, hogy ott lehet kutyát úsztatni, csak a lényeg, hogy ne zavarjuk a horgászokat.

Gödöllőn egyébként tényleg nem sok lehetőség van:(

2011. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 IGCM ***** válasza:
100%
Omszki-tó,Lupasziget ^^
2011. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!