Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel az benti kutya?

Spániel az benti kutya?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdem.(:
2011. márc. 8. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

minden kutyát lehet bent tartani (ki és be is akkor menjen amikor akar)

egyébként bentibb kutya :D

2011. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy lelkük van. Nem nagyon viselik a kirekesztettséget. Velünk is alszanak, mi egy falka vagyunk ketten a párommal és a két spániellel.
2011. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xnorkax ***** válasza:
Abszolút :)
2011. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Technikailag akárhol elvan, a szőre megvédi, de csak a gazdi mellett érzi jól magát, egyedül kib@szva a kertbe depis lesz.
2011. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mieink ki-be járnak. Kérezkednek. Mindig ott szeretnek lenni, ahol a gazdi van, szóval inkább benti.
2011. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2011. márc. 9. 13:41
 7/9 anonim válasza:
Háát....mondhatni.Nekem van egy, és szeret bent lenni, de leginkább kint van úgyhogy kint is.Szerintem kinti, és benti kutya is egybe.Bár ha "tudományosan" nézzük kinti kutya.Azért, mert a szőrzete vastag, és a kinti életre is fel van készülve.Ez által büdös is lenne a lakásba, na meg hullik is neki.Ha benti kutyát szeretnél akkor inkább Bichon Bolognesét, vagy Havanesét válassz, mert nekik nincsen alj szőrzetük, ez által nem büdös, és nem is hullik.Ezeket a fajtákat szinte TILOS kint tartani:)Remélem segítettem;)
2011. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek ki-be járhatnak, de egyik sem büdös, kicsit sem. Gondolom a szőrét ápolni is kell...
2011. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már megvannak a kutyáim az egyik 4 másik5éves csak beszeretném őket engedni ezért kérdeztem[: és köszönöm!
2011. ápr. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!