Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tescoba v. Interspar-ba be...

Tescoba v. Interspar-ba be lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés

Interspar-nál (legjobb tudomásom szerint) nincs ki írva, hogy nem lehet kutyát bevinni, ez számít valamit? Tesconál nem tudom. Én úgy tudom, hogy mikor észreveszik befelemenet, hogy van nálam kutya, akkor megtilthatják, hogy bevigyem, de ha akkor veszik észre, mikor már bent vagyok, akkor már nem küldhetnek ki, ezt jól tudom, vagy hülyeség? Ki lehet valahogy játszani ezt a "rendszert"?


Egyébként egy kistestű kutyáról van szó, akit a hideg miatt eleve táskában viszek. (És most olyan a kutya egészségügyi helyzete, hogy nem hagyhatom otthon felügyelet nélkül, vinnem kell sajnos mindenhova magammal és jelenleg nincs kire rábízni, viszont vásárolnom is kellene valahogy... )


2011. márc. 8. 21:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
próbáld ki :)
2011. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát ha táskában viszed és ha megállítana az őr, akkor elmondod neki a problémád, akkor szerintem biztos megengedik, de normális esetben nem mehetsz be egyik be se kutyával.
2011. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Intersparnál próbálkoztam, ott hajthatatlan volt a két biztonsági őr, ráadásul cseppet sem voltak empatikusak, inkább rosszindulatúak voltak. Ezért kérdezem, hogy mi lenne ha belopakodnék úgy, hogy a kutyát addig elrejtem, akkor is kiküldhetnek, ha utólag veszik észre a kutyát?
2011. márc. 8. 21:36
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kiküldenének utólag is.
2011. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem utólag is kiküldhet,mert ilyen helyre nem lehet kutyát vinni!:S

Ez alól csak a vakvezető kutya kivétel!

Próbáld meg valakire rábízni!

2011. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Magyarországon az ANTSZ miaett élő állat olyan boltba nem vihető be ahol élelmiszert árulnak.


Ausztriában teljesen megszokott hogy az emberek beviszik a kutyát a boltba. Én csak néztem amikor a Sutterlütybe elsétált mellettem egy öreglány egy kis kutyával amit pórázon vezetett :)

2011. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Élelmiszert árusító üzletbe nem lehet kutyát bevinni.

Ezt az Ántsz szabja meg, nem a bolt.

2011. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

élelmiszerbolt, nem mehet be :)

Egyébként más üzletbe sem szokták beengedni.

Nincs ismerős, aki intézné a bevásárlást, vagy szomszéd, aki befogadná arra az órára?

2011. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Élelmiszerboltba még külföldön sem lehet bevinni.
2011. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Istenem élelmiszer boltba kutyát bevinni hát neked is vannak ötleteid hogy engednék be a sima mezei kutyát amikor néha még a vakvezető kutyával is szívóznak istenem először gondolkozz utána kérdezz.
2011. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!