Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell kiejteni: hovawart?

Hogyan kell kiejteni: hovawart?

Figyelt kérdés
Többféleképpen is hallottam már több kutyástól is (hovavart, hofavort...)
2011. márc. 9. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel német ezért szerintem hofafart.
2011. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy szoktuk ejteni, ahogy le van írva: hovavart, enyhe á-val.
2011. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2011. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hovavartnak mondjuk.

ilyen kutyád van? vagy szeretnél?

az ikerházban lakónak ilyen kutyája van és irtózom tőle. pedig nagyon szeretem a kutyákat.

2011. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék h miért irtózzol tőle amikor szép is, okos is, nyugodt is, könnyen képezhető, kiváló munkakutya?
2011. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak mi fogtunk ki egy egyedi esetet. tényleg szép. okos?...talán békés? tuti nem!

csak 1 embert fogad el gazdaként, ahhoz képest hogy 8an lakunk a házban, apumat már 3x megharapta, mindenki másra "csak" morog, vicsorog, aki nem szimpatikus neki vendégek közül, azoknak nekiront. én meg folyamatosan félek, mikor megy neki a kisbabámnak.

2011. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor el kéne beszélgetni a gazdájával, mert ez a kutya nagyon el lett rontva. Nem egy hovit ismerek közelebbről, egyikük gazdája tenyészti is. Ezek mind olyan tulajdonságok, amelyeket egy hovawartnak nem lenne szabad mutatnia. Az is lehet, h örökletesen nem oké a kutya, de sokkal valószínűbb, h a nevelésében, szocializációjában szúrtak el valamit - amit így látatlanba nehéz megmondani, h mit, pláne h nem a tiétek a kutya. Egy normális kutyasuli mindenképp jót tenne neki, de legalább egy olyan ember lássa és adjon tanácsot, aki ért hozzá.
2011. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menhelyről hozott kutya, nagyon megjártuk vele.
2011. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
altassátok el..
2011. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!