Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szokassam le a kunyerálás...

Hogy szokassam le a kunyerálásról?

Figyelt kérdés
5 hónapos sicu kiskutyám,Royal Canin tápot eszik,mellé kutyaropi,kotyacsoki.Mikor meghallja,hogy nyílik a hűtő,vagy zacskó csörög,vagy eszünk,ő jön,bökdös,kér,kunyerál.Hogy szoktassam le?
2011. márc. 9. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ne adj neki.

Kutyacsoki??


A miénk mivel bérházi, a napi adagját kér részletben megkapja a táljába és semmi több.

Nagy ritkán jutalomfalat ha tanulunk, de csak azért soha nem adnék neki, mert olyan édesen néz...

A kisebb kutyát tartók hajlamosak elkényeztetni az ebeket, aztán csodálkoznak, hogy ő lesz a falkavezér és az utcán is egy ugatós, támadós szőrgombóc.

2011. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
100%
Igen, ne adj neki. Sőt, véletlenül se akkor kapjon enni, amikor eszik a család, véletlenül se adjon neki senki semmit vacsorázás közben és soha ne adj neki jutalamfalatot, ha nem dolgozott meg érte. Ahogy tanul, egyre többet várj el tőle a jutalamfalatért.
2011. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem veszel róla tudomást.

Egyáltalán ne reagálj rá.

Előbb utóbb rájön arra, hogy hiába bökdös és kunyerál akkor sem kap.

Így majd kicsit sértődötten, de elvonul.

2011. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sosem adok nekik, ha mi eszünk és így nem kunyiznak, meg ki is küldöm őket, ha eszünk.Bár igazából már nem kell, mert mellettem is elfekszik úgy mindkettő hogy rám se néz, ha eszek.Nem kaphat a te kajádból és nem kell falatkákat adogatni csak jutalomként, melóért cserébe.
2011. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 4 hós a yorkim, nem adunk neki sose, így nem is kunyizik, sőt nem is törődik vele, egyszer próbálkozott, aztán mondtam neki, hogy nem szabad azóta semmi...ilyenkor inkább azt várja, hogy a saját kajáját megkapja...
2011. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!