Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok szereti a száraz...

Kutyátok szereti a száraz tápot? Kap mást is vagy csak szárazat eszik?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindent kipróbáltam már, mégsem eszi szívesen:-(
2011. márc. 9. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát mi anno sokáig kísérleteztünk,hogy melyiket eszi meg,ő csak szárazat evett,nagy ritkán konzerv...
2011. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém talán juobban szereti a főttkaját , de nem adok neki sűrűn csak hétvégente kap kutyasuli útán , hétköznaponként száraztápot eszik.Volt egy idő , mikor egyáltalán nem akarta megenni a tápot , akkor csináltam vele azt hogy ha nem eszi meg 15perc alatt , elvettem tőle.4 napig nemevett , aztán 4. nap bevégta sepercalatt a száraztápot , azóta megeszi.Ne hagyd neki hogy válogasson.
2011. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém egy bélpoklos, 2 perc alatt felfalja a száraz tápot! Természetesen ha kap főtt finomságot, akkor azért nagyon hálás és végigpróbálja az összes általa ismert trükköt, csak hogy megkaphassa.
2011. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk mindent kapnak a kutyák. Szárazat, konzervet, főtt kaját. Szárazba nem eszik meg mindegyiket. Nálunk a darling a menő. Szárazkajába kísérletezni kell. Lehet úgy adni hogy egy kicsit beáztatva (valamikor csak úgy eszik meg) vagy konzervvel dúsítva, vagy natúr. Ha egyik vari se tetszik neki akkor másik szárazat kell venni. Ha főzöl akkor azt lehet úgy ízesíteni neki, hogy amikor pl levest csinálsz akkor a lepucolt héját nem a szemétbe dobod hanem belefőzöd a kajájába (csak jól mosd meg). És lehet kapni kutyatésztát azzal is lehet dúsítani. Nálunk imádja mind a kettő és kell a zöldség is nekik. Lényeg a változatosság és akkor nem un meg semmit és nem lesz válogatós.
2011. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém is beles! Reggel teljesértékű tápot kap(Kennel's Favourite), este főtt kaját!
2011. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk is sokmindent kap:) Szárazat, konzervet, vannak azok a kis alutasakos cuccok, jutifalikat, húst ha marad a miénkből, de van amikor külön neki ilyen kis cafrangokat megfőzünk, szereti a zöldséget, a joghurtot, talán tésztát is szoktunk neki adni, de ebben nem vagyok biztos, nem mindig én etetem. A lényeg az, h. mindig változatos kaját kell neki adni szerintem:) Ha nem eszi meg csak a tápot az nem azért van, mert válogatós, hanem mert unalmas neki. Te sem szeretnéd minden nap ugyan azt enni...
2011. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Első kutyámnál bizony én is gondban voltam, mert válogatott. De megtanultam, ha valóban éhes etetéskor, nem nézi, mi van a tálba, csak a pocak tele legyen. Azóta jó pár kutyám volt, de bármit adtam nekik, megették. Persze, nem olyasmit kapnak, ami nem kutyának való. De válogatás nincs. Most a vacsora száraz és rá van a tetejére téve az aktuális hús adag, a kagylós tabi. Mire megteszek 3 métert a lakásban, vacsi elfogyott, tál csillogóra kinyalva.

Nem sovány az eb, tehát nem éhezik. Csak egészségesen éhes a vacsora idejére.

2011. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Chappit kap mind a kettő, de imádják, és a három macska is azt eszi. Egyszer próbáltam meg a macskáknak macskakaját adni, hát éppen hogy le nem köptek. A másik menő a száraz kenyér, azért szabályosan nyüszítenek.
2011. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
nekem fehér pulim van egyáltalán nem szereti a száraz tápot, csak a sült kacsafarhátat, amit kutyaeledel boltba veszek.Biztosan kényes belű jószág!
2011. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Az enyémek száraztápot esznek egy kis husival-tésztával-rízzsel feltúrbózva, csak az ízhatás kedvéért.Megeszik a tápot magában is egyébként.Közepes kategóriájú(Doggy mix)

tápot veszek egy ideje, hússal kicsit megpótolva megfelel, szépek a kutyák, jó a "végtermék"állaga is.Ettek szuperprémium tápot is, nem vettem észre különbséget.

2011. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!