Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval van a helyi orvos , nekem egyáltalán nem szimpatikus nem ért a kutyákhoz (szerintem), viszont eléggé olcsó és nem kell sokat várakozni nála valamint közel van.Most van egy kiskutyám , akinek pénteken kell beadatni a 2. oltást és nem tudom hogy ehez az orvoshoz vigyem-e.Oltást ugye nem lehet rosszul beadni? Mert azon gondolkoztam hogy beviszem a közeli városba csak az ottani orvosok jóval drágábbak.Szóval mindegy hogy melyik orvoshoz viszem el a kötelező oltások miatt ? Mert ugye ha a helyinél adatom be a másodikat akkor a többit is itt fogom.Mi a véleményetek ?
2011. márc. 9. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Oltást még én is be tudok adni és adtam is már be. Aki elvégezte az egyetemet, ennyit legalább meg tud tenni. Én simán elvinném oda. Ha már műtétre kerülne sor vagy komolyabb dolgot kéne megvizsgálni, akkor csak ahhoz akiben megbízol.
2011. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont így vagyok vele, mint te. Nálunk is a helyi orvos, háááát... nem épp a legjobb a szakmájában(pedig városban lakok), oltásokat meg apróbb kezeléseket nagyon jól megcsinálja, de komolyabb dolgokat nem csinál szakszerűen. Így én az évi kötelező oltást azt nála fogom beadatni a kutyámnak, mert azt azért nehéz elrontani. Viszont ha komolyabb betegsége lesz a kutyámnak, akkor be a szomszéd városba, ahol kisállat klinika van és ott nagyon szakszerűen dolgoznak.
2011. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csak azért vidd oda, mert olcsó, és nem kell sokat várakozni nála. Meg ki tudja, miért nem kell nála várakozni.o.O Lehet pont azért, mert nem a legjobb a híre, szerinted nem is ért a kutyákhoz. Ne sajnálj kicsit több pénzt a kutyura, vidd el egy megbízhatóbb dokihoz szerintem, akihez máskor is fordulhatsz, nem csak az oltások miatt, hanem ha ne adj isten valami más baj is lenne, és aki még neked is szimpatikusabb.:)
2011. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ajánlottak már egy jó orvost , csak ő 40km-re van inen és ha a benzinköltséget is beleszámolom nagyon drágán jöne ki az oltás.Akkor szerintem maradok a helyinél és megkapja itt az oltásokat , ha valami baja lenne kkor meg viszem ahoz akit ajánlottak.Köszönöm a segítséget.
2011. márc. 9. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, hogy ha nincs baja a kutyának, akkor a legolcsóbb helyi állattorvos, ha baja is van, akkor a legjobb környékbeli állatorvos, ami 30 km.
2011. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy oltást általában a legbénább állatorvosok is be tudnak adni, ez tényleg alap.


Úgyhogy szerintem nyugodtan vidd el a helyi orvoshoz, ha esetleg műteni kellene a jövőben a kutyádat, akkor egyértelműen a városba menj.

2011. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!