Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Advantix spot on elveszíti...

Advantix spot on elveszíti hatását ha megfürdetem a kutyát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 10:08
 1/7 anonim válasza:
szerintem igen, szóval ha fürdetni akarod a kutyust, inkább utána kérj rá ilyen szert :D
2011. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egész évben ezt használom a kutyára, tehát nyáron is mikor azért bőven előfordulunk számára is használható tavak környékén. A doki szerint 48 órán belül teljesen felszívódik és lehet fürdetni. Nálunk még nem volt gond (se bolha, se kullancs soha nem volt a kutyán az elmúlt 2,5 évben), de nem is kap soha vegyszeres fürdetést, tehát inkább emiatt félnék egy kicsit, hogy ha kutyasampont (vagy hogy a manóba hívják ezeket) használsz, az nem tudom, mennyit árt.

Mivel simán nem juthatsz hozzá (elméletileg, gyakorlatilag meg nem vagyok képben a patikusok gyakorlatával), csak dokin keresztül, ezt a kérdést inkább ott tedd fel (márhogy a rendelőben).

2011. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már megvettem és elfelejtettem megkérdezni. Amúgy állatpatikában vettem, doki nélkül. Két hét múlva viszem kozmetikába, akkor addig várok vele, csak már így is lejárt az előző adag hatása vagy egy hete, remélem nem bolhásodik meg addig.
2011. márc. 10. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Használat előtt lehetőleg ne legyen a kutya fürdetve. Ez a samponos, alapos fürdetést jelenti. 48 óra múlva feltehető.

Ha úsztatva van nagyon sokszor nyáron, biztonságosabb 3 hetente használni.

2011. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is azt mondta az állatorvos,hogy felszívódik,és utána már lehet fürdetni.Én egyébként fürdetés előtt szoktam rácsepegtetni,mert kicsit zsíros tapintású marad a kutyám szőre tőle.(rövid szőrű,nem tudom megoldani,h csak a bőléle kerüljön)És várok pár napot a fürdetéssel.
2011. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is azt mondta az állatorvos,hogy felszívódik,és utána már lehet fürdetni.Én egyébként fürdetés előtt szoktam rácsepegtetni,mert kicsit zsíros tapintású marad a kutyám szőre tőle.(rövid szőrű,nem tudom megoldani,h csak a bőrére kerüljön)És várok pár napot a fürdetéssel.
2011. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de nem 48 óra hanem 2 hét.le van írva a spot-on útmutatóban.
2016. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!