Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát kérjek szulinapo...

Milyen kutyát kérjek szulinapomra?

Figyelt kérdés
kis méretu kinti kutyát szeretnék..légyszi írjátok le nektek milyen tetszik:)
2011. márc. 10. 19:25
1 2
 1/13 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy kistestű kutyust csak és kizárólag udvaron nem lehet tartani. Mindenképpen bent kell, hogy legyen a lakásban, úgy, hogy éjszaka bent is aludhasson. Ha ezek megvannak, akkor szinte szóba jöhet az összes fajta, de szerintem nézz valami hosszabb szőrű fajtát: spiccek, bichonok, stb.
2011. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 xnorkax ***** válasza:
100%

Menj el egy menhelyre és ha tényleg csak annyi az elvárásod, hogy kicsi legyen és kint lehessen minden ujjadra találsz egyet. :)

De mindenképp vegyetek akkor egy jól szigetelt házat neki, ha mindenképp csak kint lesz.

2011. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Bányai Károly ***** válasza:
100%
Második megelőzött! Menhelyre kell menni. Azzal megmentesz két kutyát, amit hazaviszel, meg egy másikat, akinek így megürül egy hely a menhelyen. Dugig vannak kis kutyákkal. Még kölyök is van egy csomó.
2011. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszolókkal egyetértek. Ha csak kint szeretnéd tartani, akkor hozz egyet a menhelyről, ott fognak az igényeidnek megfelelőeket mutatni. A kistestűeket bent érdemes tartani, vagyis kint-bent. Mondjuk a westinek elég talán, ha éjjel bent van, mert hosszú a szőre.
2011. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lexus999888 ***** válasza:
22%
attól függ hogy kis vagy nagy testű kutyus akarsz én a goldit,yorksiret,chivavát,shar peit ajánlom!!!!!!!!!!!!Xd
2011. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Először is,neked kéne tudni hogy milyen típusú kutyák tetszenek,ezt mások nem tudják eldönteni helyetted.Egyébként pedig ha csak kint fogjátok tartani, akkor semmiképpen ne rövid szőrű fajtát válasszatok,nincs annál szívszorítóbb látvány mikor pl. a vizsla kint didereg az ajtóban,hogy engedje már be végre valaki.Szerintem:Csau-csau,spiccek,puli..stb,talán jobban elvannak kint.
2011. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem tacskóm van, fajtatiszta. most is kint rohangál az udvaron, de csak mert jóidő van. télen nem lenne szivem kint hagyni szegényt. szobatiszta,így bent alszik éjszaka, meg ha nagyon hideg vagy nagyon meleg van akkor nappal is bent van. nekem nem kéne más kutya, csakis tacskó.
2011. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jack Russell Terriert :)
2011. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen mindenkinek:)és a jack russel terier elvan kint?
2011. márc. 11. 15:33
 10/13 xnorkax ***** válasza:
A Jack Russel rövid szőrű, tehát rossz időben nem ajánlatos. Alapjában véve szerintem úgy az ideális, ha legalább éjszaka bent aludhatna... Akár csak az előszobában, már az is jó.
2011. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!