Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetek en a vezer?...

Hogyan lehetek en a vezer? Nemet juhasznal

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 4 honapos nemet juhasz kutyam van !mit tegyek hogy ne ugrajon ream esetleg hogyan mutassam hogy en vagyok a fonok esetleg ussem vagy mit csinajak ? ha simogatni akarom harap tanitani nagyon nehez mit tegyek ???
2011. márc. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezd el úgy, hogy olvasd el ezt: *****


És elkezded alkalmazni a benne leírtakat. Ha egy hónap után még mindig vannak kérdéseid, akkor kérdezz bátran, vagyunk itt páran akik tudnak segíteni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ütni semmi esetre sem ajánlatos. Felugráláshoz:

Nyakörv rajta. Ha ugrik, megfogod, lenyomod ülésbe, közben mondod: NEM! Ha lent van a feneke a földön, mehet a dícséret és jutalomfalat.

Ezt a családban mindenkinek be kell tartani.

2011. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah es meg 1 valami:)) mikor az orrara probalok utni ugat es mergesnek laccik egyben merges es jatekra hiv fel ugy ugralva ugat le hasol ugral ugat pedig csak a kezemet emelem es nem is kapott egyszer sem
2011. márc. 11. 19:26
 4/5 anonim válasza:
Amúgy volt már neked kutyád?Nekem rotim van ami úgy invitál engem a játékra hogy lapít ugat és szaladgál.De mindig mindenhez kell egy parancs szó.Tudnia kell mikor csinálhat valamit és mikor nem.Ne legyél vele tutyi mutyi mert csak akkor lehetsz falkavezér ha felnéz rád.Sose üsd mert meg jegyzi örökre.Magabiztos legyél és erényes vele.Ha nem tudsz az lenni akkor még rosszabb lesz mivel ez még kölyök kutya.Ha elkezd felnőni és úgy érzi ő a falka vezér már nem fogod tudni átvenni tőle.És a végén megfog valakit a családban vagy téged.PL az ugrálásról én úgy szoktattam le a kutyám hogy amikor felugrott rá léptem a hátsó lábára,na de ne úgy hogy lesántuljon.Ha a hangodon hallja hogy te vagy a főnök és magabiztos vagy boldogulni fogsz vele.
2011. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kutyát SOHA ne üss meg. Megjegyzi. És onnantól kezdve te már semmiképpp nem leszel "főnök".
2011. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!