Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan anyag, spray,...

Létezik olyan anyag, spray, amivel bekenhetném, befújhatnám az ételt?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elérni,hogy a kutyám csak tőlem és páromtól fogadjon el ételt,falatot,mástól ne.Vannak ismerősök,akik segitenének.Gondoltam,bekenem csipőspaprikával pl. a virsli darabot amit más ad,de nagyon mohó a kutyu,lenyelné egyből,nagyobb lenne a kár mint a haszon,úgyhogy ez nem jó megoldás.Valahol halottam valami spray-ről,ami a kutya izlésének nem tetszik.Használt valaki ilyesmit?
2011. márc. 11. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Annyi eszed ne legyen már, hogy csípőspaprikával. A te fogkefédet kéne azzal bekenni!!!


De hogy a kérdésedre is válaszóljak, mindjárt megnézem, hogy mi annak a spraynek a neve: keserűspray

2011. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Idegentől nem elfogadni úgy lehet tanítani, hogy idegen nyújtja a falatot, közben van abban a kezében egy postás gumi. Amikor kutya bekapná falatot, azt eldugjuk gyors ujjmozdulattal és helyette megpöccintjük az orrát a gumival.

Ezek után gazdi ad saját jutit.

2011. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nahát,első válaszoló,te aztán nagyon okos és divatos kutyatartó vagy...Én mérlegeltem,és inkább egyszer-kétszer csipje meg jól a száját az idegenektől való falat,legyen egy erős negatív tapasztalata,mintsem egyszer a mérgezett kaját egye meg.Nálunk felé nagy divat a kutyát megmérgezni,sajnos,ezt szeretném mindenképp elkerülni.De amint írtam,csak nem olvastad el,nem is próbálom,mert mohó,és egyből lenyeli,így már más problémák adódnának...És,hogy a jó kívánságodra is válaszoljak,persze humoros hangnemben:én a wc papírodat kenném be csilivel :)
2011. márc. 11. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Eleve a gondolat is elég gáááááz!!!! És szánalmas, hogy ilyen egyáltalán eszedbe jut! Gondolkozzál már egy kicsit, és a paprika nem 1 mp ig csíp hanem több percig is... ha nem tudnád.... pffff...


Tudod ezért írtam a keserű sprayt!!! Ajánlom figyelmedbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Márpedig nem hülyeség, anno nagymamám a kutyáit mindig borssal, vagy paprikával bekent ételdarabokkal tanította meg, hogy ne vegyen fel a földről semmit.

A kutya nem fog belehalni, viszont egy életre megtanulja.


Nem vattagombócokat nevelünk, hogy a széltől is óvjuk kedves 1. válaszoló!

2011. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
első te h.ülye vagy. leírta, hogy nem fogja alkalmazni, mit kell belekötni? te vagy a szánalmas nem a kérdező. szégyen..
2011. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
na megszólaltak a NAGY OKOS "állatbarátok" pffff.....
2011. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
mert te annyira okos vagy.. tisztán látszik : D
2011. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!