Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya oltási programjánál...

Kiskutya oltási programjánál mindegy, hogy milyen sorrendben kapja meg az első 4 oltást?

Figyelt kérdés
Csak mert az illető akitől elhoztam adott a kicsinek pravó ellen , aztán az orvos megint csak pravó ellen adott és ezután kapja meg a kombináltat.Ez így is megfelelő ? A veszettség ellenit meg majd a kombinált után.
2011. márc. 11. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő az orvos, de nem tudom, miért nem számította be a kapott parvót.
2011. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, jó így is. Van amelyik orvos parvó, kombi, parvó, kombi-t ad, van amelyik parvó, parvó, kombi, kombi-t.

Mindegy, mert "közösségbe" úgy is az utolsó után lehet vinni. Viszont sétálni, más kutyák nélkül, olyan helyre, ahol nem járnak, a 3. után egy héttel. :)

2011. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Am figyelembe vette az elsőt is , közben megnéztem a másik kutyámnál is és ugyan így csinálta mint most.
2011. márc. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!