Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már hónapok teltek el de még...

Már hónapok teltek el de még mindig hiányzik. Mit csináljak? :' (

Figyelt kérdés
Egy fekete tacskóm volt, egy hatalmas 'dudor' keletkezett a hátán, elvittük dokihoz, azt mondta hogy ez egy gyulladás és lehet valami megcsípte. Leszívatta, semmit nem változott. Később visszavittük megműtötte. Egy ideig jó volt minden aztán újra egy hatalmas dudor lett a hátán. Azt mondták hogy még egy műtétbe belehalna. 1 hónap múlva meghalt. Mindez októberben volt, és hihetetlenül hiányzik hiszen ez a kutya végigkísérte az életem.:'(
2011. márc. 12. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
:( szegénykém, nyugodj meg... Nem segítene ha vennél egy másik kutyust?
2011. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PintyiPintyöke válasza:
Nagyon sajnálom ami történt, együtt érzek veled, keresztül mentem hasonlón augusztusban, és tudom hogy nehéz. Idővel jobban fogod érezni majd magad, de sajnos, csak az idő segít, gyógyír nincs. Talán amit a másik válaszoló írt, egy másik kutyus, de csak ha úgy érzed, képes vagy rá. Van aki nem tud ripsz ropsz megszeretni egy új állatkát. Úgymond gyászolsz, és ez természetes. Fel a fejjel! :-*
2011. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előttem írók már megemlítették a lényeget. Jót tenne és akár még az időt is "felgyorsíthatnád", ha a kiskutyát meggyászolnád még jobban és megpróbálnád szívből elengedni és hinni abban, hogy így meg tudsz majd jobban nyílni egy másik szeretetéhes kutyusra, aki az előző kiskutyád "feladatát" folytatja és hűségesen fog szolgálni téged.
2011. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta hogy talán egy másik kutya segíthetne..de arra jutottam hogy még most nem menne..:(
2011. márc. 12. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve halt meg a kutyám. Négy éves korom óta velünk élt (most 19 vagyok), úgyhogy vele nőttem fel. Nem tudtam nélküle elképzelni az életem, de sajnos bekövetkezett, amitől féltem...

Nem is akartam soha többé kutyát, mert egy se pótolhatta Őt. De a szüleim a kutyám halála után egy hétre hoztak egy másikat mondván, hogy majd segít feldolgozni a történteket.

Nem örültem az új kutyának, nem is szerettem egy-két hétig, de aztán tényleg sokkal jobb lett. Nem volt olyan üres a ház, volt kin nevetni, volt kivel foglalkoni.. :)

Nekem segített az új kutyus. :)

2011. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem az első kutyám halála a mai napig megríkat. Az első hetekben annyira a betege voltam, hogy még suliba sem jártam. Két hónapig szenvedtünk otthon, amikor úgy döntöttünk, hogy hazahozunk egyet a menhelyről. Azóta Lara a család szeme fénye. Sosem felejtem el az első kutyámat, de most már van egy másik, aki megvigasztal, ha szomorú vagyok. Ezért egyetértek az előző hozzászólókkal, adj időt a gyásznak, és utána fogadj be egy új ebet.
2011. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hiánya soha nem fog megszünni.

Nekem nyolc éve ment el a nj-om, és még mindig hiányzik. Nagyon összetörtem én is. De az élet megy tovább. Most másik fajta kutyával dolgozok, és Ő nagyon sokat segített a fájdalmon enyhíteni.

2011. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. márc. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!