Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket játszak vele vagy (mikkel)?

Miket játszak vele vagy (mikkel)?

Figyelt kérdés
Egy németjuhász mindig unatkozunk és nem tom miket játszunk (9 hónapos)
2011. márc. 12. 15:13
 1/5 Ninna ♥ ***** válasza:

Rengeteg mindent lehet játszani. Akár segédeszközzel frisbeezni, vagy labdázni, huzakodni. De a legjobb játék a segédeszköz nélküli játék, amikor csak ketten vagytok. Pofozkodni, birkózni, szaladgálni, kergetőzni, annyi mindent lehet csinálni. Az én kutyám legjobban csak velem szeret játszani, mindenféle segédeszköz nélkül, csak bírkózunk, és pofozkodunk és nagyon szeretjük :)

Vidd el egy jó nagy sétára, én is épp most értem haza, reggel 8-tól kint vagyok a Duna-parton, és a mezőkön a kutyámmal, a nagyinkat is meglátogattuk már, frisbeeztünk, játszottunk, majd még délután lenézünk 1-2 órára, de a kis 7 hetes kutyámhoz mindenképpen fel kellett jönnünk.

2011. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

labdázás - eldobod, ő visszahozza. Míg tanítod erre elszórakoztok. Vagy két cserép alá rejted, és neki meg kell találnia. Lehet az kaja is, nem csak labda.

Klikkerrel rengeteg mindent meg lehet neki tanítani. Én is, kutyám is nagyon élvezzük.

2011. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2011. márc. 12. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Labda, birkózás, rongyhúzgálás, fogócska, bújócska... Sok jót ki lehet találni, ha kitapasztalod mit szeret a kutyád legjobban.
2011. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Dugj el neki tárgyakat és keresse meg.

Persze mindig csak egyet.

2011. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!