Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit rakjak a kerítésre, hogy...

Mit rakjak a kerítésre, hogy a szomszéd gyerekek ne hergeljék a kutyámat?

Figyelt kérdés

Drótkerítésünk van, nagyrészt bokrok vannak az ő oldalukon, de van, ahol teljesen át lehet látni.

A gyerekeknek (van vagy 5-6) nem vesznek semmi játékot, így egész nap kint vannak az udvaron, ordítanak, rohangálnak, minket bámulnak, átdobálják a szemetet stb.

Ez eddig is felháborító volt, de mióta megvan a kutyám, még rosszabb. Naphosszat a kerítésnél állnak, visonganak és átdobálnak dolgokat a kutyának, van hogy olyanokat, amiktől meg is fulladhat. Így a kutya egész nap ugat.

Sokszor szóltam már rájuk, szépen is, dühösen is, de képtelenek felfogni.

A szüleik, vagy nem tudom kijeik is sokszor tanúi voltak, hogy megkértem a gyerekeket, hogy ne piszkálják a kutyát, de ők meg örülnek, ha elvannak a kölykeik...

Nemrég az egyik szülő vagy nagytestvér vagy valaki ott lakó mondta, hogy nem piszkálják... Én meg hiába magyaráztam, hogy örülnék ha békénhagynák, meg hogy sokszor átdobnak veszélyes dolgokat (mellesleg ezek a szomszédok már egyszer megmérgezték a macskánkat, aki szerencsére túlélte). Mondtam, hogy majd akkor visíthatnak ha odakap a kutya, mert annyira felidegesítik...

Szóval nem lehet velük beszélni. Így kellene valamit tenni a drótkerítésre, ami jó a kutyának is jó, és a kis idióták se tudnának átnyúlkálni, sőt lehetőleg átlátni sem.

Ja, és a kutya elég rombolós, szóval valami masszív kéne, de az a baj, hogy most nincs nagyon pénz ilyesmire.


2011. márc. 12. 17:38
1 2 3 4
 31/32 Electronicperson válasza:
szerintem: ELEKTROMOS KERÍTÉS!!! vagy jó magas drótkerítés sűrűbb féle dróttal és a tetején a kertetek felé behajló szöges drót, szóval nem tudna átdobni semmit mert fennakad. Vagy vegyél SHOTGUN-t :) és fenyegesdmeg őket, ha viszont ezért feljelentenének titeket azt nem bizonyíthatják ,hogy fenyegettek. Vagy nemtom, robbantsatok :D
2012. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Na, eredmény?
2012. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!